Polystyrénová tvárnica Porocell EcoBlock EPS40 1,000 x 250 x 250mm

16,92 € 14,10 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojmu tvaru umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell EcoBlock EPS40 1,000 x 250 x 250mm ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell EcoBlock EPS40 1,000 x 250 x 250mm

 Prefabrikované polystyrénové tvárnice Porocell vám ušetria čas a námahu pri stavbe bazéna. Vďaka nízkej váhe sa s nimi ľahko manipuluje, ich tvar jednoducho prispôsobíte vašim potrebám. Extrudovaný polystyrén, z ktorého sú vyrobené, môžete rezať ostrým nožom alebo pílou po 25cm. Tento materiál sa zároveň vyznačuje vysokou pevnosťou a hustotou, takže spoľahlivo odoláva tlaku vody. Polystyrénová tvárnica Porocell EcoBlock EPS40 1,000 x 250 x 250mm ušetrí aj čas potrebný na prípravu debnenia. Pri stavbe so systémom Porocell šalovanie nie je potrebné, betón sa nalieva priamo do tvárnic.

Polystyrénová tvárnica Porocell EcoBlock EPS40 1,000 x 250 x 250mm predĺži leto pri bazéne

Napriek tomu, že cez povrch vody uniká z bazéna väčšina tepla (80 %), je potrebné pri jeho realizácii myslieť aj na odizolovanie stien. Polystyrénová tvárnica Porocell EcoBlock EPS40 1,000 x 250 x 250mm ma vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Bazén preto nebude potrebné dodatočne zatepľovať. Tvárnice Porocell udržujú vodu dlhšie teplú a umožnia maximálne zužitkovať slnečné žiarenie na jej ohrev. Na začiatku sezóny sa bazén rýchlejšie zohreje a na konci letného obdobia udrží dlhšie svoju teplotu. Ak si chcete predĺžiť sezónu ešte viac, na ohrev vody môžete použiť tepelné čerpadlo.

Stavba s murovacími prvkami Porocell

Tvárnice Porocell môžete ukladať do požadovanej výšky a tvaru na železobetónový základ. Následne bude potrebné ich vystužiť konštrukčnou oceľou a vyplniť betónom. Betón sa vylieva priamo do nich, takže ušetríte čas na prípravu debnenia. Na dno aj obvodové steny pripevníte geotextíliu. Prefabrikované vymeniteľné fólie potom uchytíte pomocou profilov pripevnených na krajoch bazéna, ťažké bazénové fólie sa aplikujú zváraním. Systém Porocell umožňuje jednoducho a presne osadiť aj každý konštrukčný diel bazéna, ako napríklad trysky, skimmer, podvodné reflektory či protiprúd.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.