Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 7 m

1,66 € 1,38 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 7 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 7 m

Ak hľadáte ideálne riešenie na stavbu zapusteného bazéna, budú polystyrénové tvárnice Porocell pre vás vynikajúcou voľbou. Bez potreby debnenia sa osádzajú sa na železobetónový základ, vyarmujú stavebnou oceľou a vylievajú betónom. Následne sa steny aj dno vyložia geotextíliou a na predchystané profily sa upevní bazénová fólia. Zatepľovanie bazéna nie je potrebné. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 7 m a celý systém Porocell má totiž vynikajúce termoizolačné vlastnosti. Ušetrí vám čas aj náklady spojené s dodatočným zateplením aj šalungom.

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 7 m

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 7 m zjednoduší realizáciu oblúkov bazéna

Práca s murovacími prvkami Porocell vám realizáciu bazéna výrazne zjednoduší. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 7 m poslúži pri stavbe zaoblení bazéna. Vďaka nízkej hmotnosti sa s tvárnicami dobre manipuluje a ich veľkosť prispôsobíte podľa vašich potrieb. Dajú sa jednoducho rezať na požadovanú veľkosť a tvar, na ich úpravu stačí použiť ostrý nôž alebo pílku. Zároveň do seba presne a pevne zapadajú vďaka zámkam, ktorými sú vybavené. Aj všetky želané konštrukčné prvky (skimmer, trysky, reflektory či protiprúd) jednoducho zakomponujete do tvárnic pri výstavbe. Do stavby bazéna sa tak môžete pustiť aj svojpomocne.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.