Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 3,5 m

1,66 € 1,38 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 3,5 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 3,5 m

V procese plánovania bazéna vám dajú tvárnice Porocell veľkú voľnosť pri výbere jeho formy a tvaru. Murovacie prvky Porocell sa dajú totiž jednoducho a presne orezávať na potrebnú veľkosť. Zároveň však vynikajú pevnosťou vďaka vysokej hustote extrudovaného polystyrénu, z ktorého sú vyrobené. Jednotlivé bloky môžete rezať pomocou ostrého noža alebo píly vždy po 25cm. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 3,5 m slúži na tvarovanie zaoblení bazéna. Všetky prvky pevne a presne priliehajú, keďže sú vybavené zámkami. Unikátny bazén podľa vašich predstáv s nimi postavíte aj svojpomocne.

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 3,5 m predĺži sezónu kúpania

Výhodou stavby bazéna z Porocellu je, že ušetríte náklady na šalovanie aj na tepelnú izoláciu. Debnenie nie je potrebné, lebo betón sa vylieva do pripravených vyarmovaných tvárnic. Tie vynikajú svojimi tepelnoizolačnými schopnosťami takže steny nebude potrebné ani zatepliť. Takto postavený bazén oceníte pre jeho schopnosť rýchlejšej absorpcie tepla zo slnečného žiarenia. Sezóna sa pre vás začne skôr a kúpanie v bazéne si užijete dlhšie aj koncom leta.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.