Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 3 m

3,28 € 2,73 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 3 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 3 m

Vynikajúcou voľbou pri stavbe zapusteného bazénapolystyrénové tvárnice Porocell. Osádzajú sa priamo na železobetónovú platňu bez potreby šalovania. Jednotlivé bloky sa ukladajú do požadovanej výšky a tvaru, v ďalšom kroku sa vyarmujú stavebnou oceľou a vylejú betónom. Na základňu a steny bazéna sa následne pripevní geotextília a nakoniec bazénová fólia. Dodatočné zateplenie bazéna nie je potrebné, keďže tvárnice majú vynikajúce izolačné schopnosti. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 3 m pre oblúky bazéna pohlcuje pnutia spôsobené výkyvmi teplôt a odoláva aj mrazu. Fólia bazéna aj samotná konštrukcia sú tak dobre chránené.

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 3 m

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 3 m pre oblúkové steny

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 3 m je súčasťou murovacieho systému Porocell. Spolu s ostatnými oblúkovými prvkami ju využijete na zaoblenia vášho bazéna. Jednotlivé tvárnice sa dajú orezať ostrým nožom alebo pílou po 25cm. Vďaka ich flexibilite si môžete vytvoriť bazén presne podľa vašich predstáv. Extrudovaný polystyrén, z ktorého sú bloky vyrobené, vyniká vysokou pevnosťou, takže spoľahlivo odolá neustálemu tlaku vody na steny bazéna. Zároveň je dostatočne ľahký na to, aby sa vám s ním dobre manipulovalo.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.