Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 3,5 m

3,28 € 2,73 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 3,5 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 3,5 m

Ak ste sa rozhodli pre stavbu bazéna, celý proces vám uľahčia Porocell tvárnice. Jeho realizáciu zvládnete vďaka nim aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 3,5 m je vyrobená z extrudovaného polystyrénu a vyznačuje sa malou hmotnosťou. Napriek tomu je tento materiál veľmi pevný, takže si môžete byť istí, že dokáže odolávať neustálemu tlaku vody. Výhodou tvárnic je aj to, že sa dajú presne rezať nožom alebo pílkou a ukladať do požadovanej výšky a tvaru. Rozpočet sa vám zníži o náklady potrebné spojené s prípravou šalovania a s tepelnou izoláciou stien, keďže so systémom Porocell tieto kroky môžete vynechať.

olystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 3,5 m

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 3,5 m pomôže vytvoriť presné oblúky

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 3,5 m je doplnkom ku murovacím blokom Porocell. Využijete ju pri tvarovaní stien bazéna, konkrétne pri oblúkoch. Práca s tvárnicami je pre ich vlastnosti ľahká a presná. Sú vybavené zámkami tak, aby do seba pevne a presne zapasovali. Extrudovaný polystyrén, z ktorého sú všetky prvky vyrobené, má navyše výbornú tepelnoizolačnú schopnosť. Odoláva zmenám teplôt a mrazu, čim chráni fóliu aj bazénovú konštrukciu. Navyše sa voda v bazéne rýchlejšie zohreje a svoju teplotu udrží dlhšie. Pre ešte komfortnejší zážitok z kúpania môžete využiť aj teplo z tepelného čerpadla.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.