Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 2 m

3,28 € 2,73 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 2 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 2 m

Vďaka systému Porocell si so stavbou bazéna poradíte aj svojpomocne. Tvárnice z pevného extrudovaného polystyrénu jednoducho upravíte na žiadané rozmery, môžete ich rezať po 25cm ostrým nožom alebo pílkou. Vďaka svojej hustote vynikajúco unesú tlak vody na konštrukciu bazéna. Jednotlivé bloky sa ukladajú do požadovaného tvaru a výšky steny. Zámky, ktorými sú vybavené, sa postarajú o to, aby k sebe pevne a presne pasovali.

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 2 m vám ušetrí čas inak potrebný na prípravu šalungu. Betón sa totiž vylieva priamo do tvárnic postavených na železobetónovom základe. Tie predtým vyarmujete oceľou. Vďaka vysokej tepelnoizolačnej schopnosti polystyrénových tvárnic Porocell ušetríte aj za náklady spojené zo zatepľovaním. Dodatočná izolácia stien bazéna totiž nebude potrebná.

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 2 m

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 2 m pre jednoduché tvarovanie oblúkov

 Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 2 m je určená ako doplnok ku murovacím prvkom Porocell systému. Tvarovanie oblúkov bude jednoduchšie a presnejšie. Keďže s jednotlivými blokmi sa ľahko manipuluje, pri výbere tvaru bazéna sa nemusíte obmedzovať. Bazény postavené z Porocellu navyše maximálne zužitkujú slnečné žiarenie na zohriatie vody a udržanie jej teploty. Sezónu tak začnete skôr a môžete si ju užiť dlhšie.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.