Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 2,5 m

3,28 € 2,73 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 2,5 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 2,5 m

Unikátny bazén podľa vašich predstáv postavíte aj svojpomocne s murovacími prvkami Porocell. Na železobetónovú platňu ukladáte predfabrikované polystyrénové tvárnice do požadovaného tvaru a výšky, navyše bez potreby debnenia. S tvárnicami Porocell sa jednoducho manipuluje, keďže majú nízku hmotnosť. Pomocou ostrého noža alebo píly ich upravíte podľa potreby po 25cm. Jednotlivé bloky sú vybavené zámkami, preto k sebe presne a pevne priliehajú. Sú vyrobené z extrudovaného polystyrénu vysokej hustoty, takže vynikajúco odolávajú tlaku vody do stien bazéna.

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 2,5 m pre zaoblenia stien

Na výstavbu zaoblených stien slúži aj polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 2,5 m v spolupráci s ostatnými oblúkovými prvkami. Príprava šalovania pri stavbe bazéna nie je potrebná, keďže betón sa nalieva priamo do tvárnic vyarmovaných konštrukčnou oceľou.

Murovacie prvky Porocell majú navyše vynikajúce izolačné vlastnosti, takže steny bazéna nebudete musieť dodatočne zatepľovať. Voda v bazéne sa vďaka Porocellu zohrieva rýchlejšie a udrží si svoju teplotu dlhší čas. Tvárnice Porocell odolávajú aj vplyvom mrazu a teplotným výkyvom. Pohlcujú pnutia, ktoré by mohli spôsobiť poškodenie fólie alebo konštrukcie bazéna.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.