Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,25 m

3,28 € 2,73 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,25 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,25 m

Pri stavbe zapusteného bazéna sú polystyrénové tvárnice Porocell vynikajúcou voľbou. Bez potreby šalovania sa osádzajú priamo na železobetónovú platňu.  Jednotlivé bloky môžete ukladať do požadovanej výšky a tvaru, následne je potrebné ich  vyarmovať stavebnou oceľou a vylievajú betónom. Potom už stačí len pripevniť geotextíliu a bazénovú fóliu. Vďaka vysokej schopnosti tepelnej izolácie nie je potrebné ani dodatočné zateplenie bazéna. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,25 m je prvok na vytvorenie oblúka v bazéne

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,25 m

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,25 m pre oblúky bazéna

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,25 m je súčasťou stavebného systému Porocell. Spolu s ostatnými oblúkovými prvkami ju využijete pri zaoblení vášho bazéna. Keďže jednotlivé tvárnice sa dajú rezať ostrým nožom alebo pílou, môžete si vytvoriť bazén presne podľa vašich predstáv. Extrudovaný polystyrén je dostatočne ľahký na to, aby sa vám s ním dobre manipulovalo. Zároveň vyniká vysokou pevnosťou, takže spoľahlivo odolá neustálemu tlaku vody na steny bazéna.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.