Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 0 m

3,28 € 2,73 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 0 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 0 m

S murovacími prvkami Porocell si vytvoríte unikátny bazén podľa svojich predstáv. Predfabrikované polystyrénové bloky jednoducho ukladáte do požadovaného tvaru a výšky na železobetónovú platňu. S tvárnicami sa ľahko manipuluje, keďže majú nízku hmotnosť. Dajú sa dobre tvarovať pomocou ostrého noža alebo píly. Jednotlivé prvky sú vybavené sú zámkami, vďaka čomu k sebe presne a pevne pasujú. Extrudovaný polystyrén, z ktorého sú vyrobené, sa vyznačuje vysokou pevnosťou a odolá tlaku vody do stien bazéna.

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 0 m

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 0 m pre oblúkové bazény

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 0 m v spolupráci s ostatnými oblúkovými prvkami slúži na výstavbu zaoblených stien bazéna. Do stavby bazéna sa tak môžete pustiť aj svojpomocne. Príprava šalovania nie je potrebná, keďže betón sa vylieva priamo do tvárnic.

Systém Porocell má vynikajúce izolačné vlastnosti, nie je potrebné dodatočné zateplenie. Voda sa zohrieva rýchlejšie a dlhšie si udrží svoju teplotu. Na obvodové steny bazéna vplývajú aj výkyvy teplôt a mráz, ktoré môžu spôsobiť nežiadúcu dilatáciu a pnutie. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 0 m týmto vplyvom odoláva a pohlcuje pnutia, ktoré by mohli spôsobiť poškodenie fólie alebo konštrukcie bazéna.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.