POLY WHIRLPOOL chémia do víriviek 5l

78 € 65 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.3.2024

bezchlórová chémia pre vírivé vane - dezinfekcia vody 5 litrov

Detailné informácie

Podrobný popis

POLY WHIRLPOOL chémia do víriviek 5l

 

POLY WHIRLPOOL je tekutý polymérový koncentrovaný prípravok určený na dezinfekciu a hygienické zabezpečenie vody vo vonkajších a vnútorných, klasických aj prenosných vírivých vaní - whirlpool. Má výrazný a dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam. Je vhodný aj na profesionálne použitie.

Bezchlórová dezinfekcia pre vírivé vane


83045

Vlastnosti

Ošetrená voda nie je cítiť chlórom, nedráždi oči, pokožku ani sliznice. Nepoškodzuje žiadne materiály, nespôsobuje koróziu kovových častí bazéna. Nebieli PVC, ani iné materiály. Dlhodobý účinok, pH neutrálny.

Dávkovanie

  • Upravte pH vody na úroveň 6,8 - 7,2.
  • Štartovaciu dávku 150 ml/1m3 aplikujte vždy po napustení čerstvej vody priamo do vody vo vírivke.
  • Udržiavaciu dávku 100 ml/1m3  dávkujte 1x za 7-15 dní (podľa zaťaženia).

Dávkovanie vykonajte pri zapnutej cirkulácii, resp. tryskách a nechajte dobre premiešať v celom objeme vírivky. Ošetrenie vykonajte bez prítomnosti osôb vo vírivke. Používať vírivku je možné po riadnom premiešaní vody. Pre dlhodobé udržanie kvality vody odporúčame kombinovať s dávkovaním oxidačného prípravku MPT OXI podľa návodu a pravidelne kontrolovať pH. 

Dezinfekčný prostriedok používajte bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Všetky naše dezinfekčné prostriedky sú registrované biocídy, certifikované Centrom pre chemické látky a prípravky SR, vedené v registri biocídov: https://www.ccsp.sk/databio/newindex.htm. Sú evidované na Národnom toxikologickom a informačnom centre, sú testované podľa normy ISO 17025.Spĺňajú všetky požiadavky na kvalitu a dovoz na trh Slovenskej republiky. K dispozícií je list hlavného hygienika SR, tu

Obsahuje: Alkyl (C12-C16) benzyl(dimethyl)amonium-chloridy;, alkyl(C12-16)dimethylbenzylammoniumchlorid, (ADBAC/BKC (C12-C16)), <5 % neiónové povrchovo aktívne látky, parfumy, Alkyl (C12-C16) benzyl(dimethyl)amonium-chloridy 0,1 g/100 g. H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. EUH 208 Obsahuje poly(hexametylénguanid) hydrochlorid. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Obsah balenia:

  • 5 litrov 

Dodatočné parametre

Kategória: Bezchlórová chémia do víriviek
Hmotnosť: 5 kg
Určenie: Bežná dezinfekcia vody vo vírivke
Dostupné balenie: 1L, 5 L, 10 L
Dávkovanie - štartovacia dávka: 150 ml/1m3
Dávkovanie - udržiavacia dávka: 100 ml/1m3
Objem: 5 l
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 7.1.2024
+ Výborná cena
- Treba prelievať do litrového balenia pre jednoduchšiu manipuláciu

Odporúčam

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: