Podlahová tryska, pre fólie, nerez 2" - AISI316

ZADARMOZADARMO
podlahova tryka pre folie nerez 2 aisi 316 bazen centrum
307,20 € 256 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Podlahová tryska, pre fólie, nerez 2" - AISI316 s pripojením2" vyrobená z nerezovej ocele AISI316. Tryska je určená na inštaláciu do dna bazéna, pre bazény s fóliou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podlahová tryska, pre fólie, nerez 2" - AISI316

Jadrom celého bazénového systému je filtračný okruh. Jeho nevyhnutnou súčasťou sú okrem hlavnej filtračnej jednotky a bazénového čerpadla aj bazénové trysky. Pomocou nich sa prefiltrovaná upravená voda vracia späť do bazéna. Bazénová podlahová tryska, pre fólie, nerez 2" - AISI316 sa používa najmä pri bazénoch s prelivovým žľabom. Vodu vytláča z dna bazéna hore a zabezpečuje tak jej správne prúdenie.

Podlahová tryska, pre fólie, nerez 2" - AISI316 pre čistú a nezávadnú vodu

Úlohou trysiek je najmä to, aby voda dostatočne cirkulovala. Pomáhajú tiež premiešavať bazénovú chémiu a smerujú nečistoty do skimmera alebo prepadových žľabov. Pokiaľ by v bazéne neboli, vznikali by pri filtrácii tzv. mŕtve zóny so stojatou vodou. V tých sa ľahšie množia mikroorganizmy a riasy, čo môže mať nežiadúci vplyv na vaše zdravie. Pre čistú a nezávadnú vodu sú preto trysky nevyhnutné. V ideálnom prípade voda prúdi za pomoci celého systému tak, aby vystupovala z dna bazéna, privádzala sa cez stenové trysky a prúdila okolo jeho obvodu.

Podlahová tryska, pre fólie, nerez 2" - AISI316 je určená pre inštaláciu do dna bazéna. Používa sa najmä pre prelivové bazény so žľabom, kde je potrebné, aby bola voda vytláčaná smerom hore. Je vhodná pre bazény s fóliou. Utesňuje sa prírubou – pri výmene fólie trysku nebudete musieť demontovať. Tryska vyrobená z nerezovej ocele AISI316, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči korózii a bazénovej chémii. Je vhodná na použitie v sladkej aj slanej vode a má pripojenie 2". 

Pri stavbe bazéna môžete podlahové trysky kombinovať aj s vratnými a sacími tryskami. Recirkulačné (vratné) trysky nainštalované na stenách vracajú prečistenú vodu späť do bazéna, sacie trysky môžete využiť na zapojenie bazénového vysávača.

Technické údaje:

Pripojenie: 2"

Materiál: nerezová oceľ AISI316

Určenie: bazény s fóliou

Dodatočné parametre

Kategória: Trysky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: