Keramický bazén SHELL 720 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou

no-price
Značka: Nivovas
12 187,20 € 10 156 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Doprava
Podporná sada pod schody ?
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 Zvoľte variant

Keramický bazén SHELL 720 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou je hranatý bazén so schodmi v rohu a posedením v strede, na výber z 3 farieb, rozmery bazéna 7200 x 3500 x 1530 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Keramický bazén SHELL 720 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou

Keramický bazén SHELL 720 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou je hranatý bazén so schodmi v rohu a posedením v strede. Dizajn tohto modelu je veľmi výrazný a jedinečný. Symetrická stupňovitá konštrukcia modelu SHELL, ktorá púta pozornosť, je v našom sortimente výrobkov jedinečná. Tento model zaujme potenciálnych majiteľov rafinovanými a zreteľnými líniami. Schody sú jednými z najpohodlnejších spomedzi modelov NIVOPOOLS. Okraj bazéna je 13 cm široký a 4 cm vysoký. Dno bazéna je opatrené PUR penou. Keramický bazén sa dodáva v základných farbách: biela, béžová a svetlomodrá. 

Keramický bazén SHELL 720 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou s dlhou životnosťou

Zloženie materiálov bazénov Ceramicwall zaručuje úplnú ochranu voči ozmóze, predĺženú životnosť v porovnaní s tradičnými bazénmi, veľmi jednoduchú inštaláciu a bezproblémovú prevádzku. Silnou stránkou bazénov Ceramicwall je štruktúra steny bazéna so špičkovou kvalitou keramickej vrstvy. Vlákna z polyamydu zaručujú nadpriemernú pružnosť stien bazéna. Špeciálna vrstva polyamidovej textílie s aramidovými vláknami, ktorá disponuje vysokou odolnosťou voči extrémnym teplotám a má vynikajúcu mechanickú odolnosť. Textílie zosilnené aramidovými vláknami majú široké uplatnenie všade tam, kde je žiadaná ich vlastnosť absorbcie mechanických nárazov. 

Zo sortimentu kompozitných bazénov sa tieto radia medzi bazény so špičkovou kvalitou. Každý keramický bazén SHELL 720 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou disponuje oceľovým výstužným konzolom, ktorý je nevyhnutný v priebehu prepravy výrobku, jeho manipulácii so žeriavom a pri inštalácii. Tento typ bazéna je vybavený aj tepelnou izoláciou PUR penou. Tepelná izolácia PUR penou s uzavretými pórmi chráni bazén voči externým mechanickým vplyvom, zabezpečuje zvýšenú tuhosť, a poskytuje tepelnú izoláciu.

Keramický bazén SHELL 720 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou

Stenová konštrukcia bazéna sa skladá z nasledovných celkov:

1.-3. vrstva: trojrozmerný viacfarebný povrch bazéna, ktorým je Gelcoat (prvá vrstva polyesterového gélu) nanášaný v ďalších vrstvách injekčnou technikou.

4. vrstva: Po nanesení Barriercoatu nasleduje tlmivá vrstva z vinylesterovej živice (vinylacetátovej živice) zakončenej sklenenými vláknami. Táto vrstva je primárnou zárukou pre celú štruktúru, zaručuje dlhotrvajúcu odolnosť proti osmóze a mimoriadne mechanické vlastnosti.

5. vrstva: polyesterový rám vystužený pravidelným skleneným vláknom.

6. vrstva: nárazuvzdorné, mimoriadne pružné vystuženie z aramidových vlákien

7. vrstva: polyesterový rám vystužený pravidelným skleneným vláknom.

Rozmery bazéna:

7200 x 3500 x 1530 mm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Keramické bazény
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nivovas Professional quality sa zaoberá výrobou a rozvojom zastrešenia bazénov so špičkovou kvalitou, ktorými uspokojí všetky požiadavky zákazníka. Zastrešenia bazénov sú vyrobené z hliníkového profilového systému vyvinutého priamo firmou Nivovas. Výrobný proces je uskutočnený v súlade v Európskej únii uznaných noriem a predpisov systému zabezpečovania kvality.