Keramický bazén PLATINUM 900 Ceramicwall

13 069,20 € 10 891 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Doprava
Podporná sada pod schody ?
Môžeme doručiť do:
28.5.2024 28.5.2024 28.5.2024 28.5.2024 28.5.2024 28.5.2024 Zvoľte variant

Keramický bazén PLATINUM 900 Ceramicwall je najdlhší typ bazéna, 5-stupňové schody, na výber z 3 farieb, rozmery bazéna 9000 x 3800 x 1530 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Keramický bazén PLATINUM 900 Ceramicwall

Klasické línie bazéna NIVOPOOLS PLATINUM upútajú pozornosť každého. Toto je náš najdlhší typ bazéna, skutočná reprezentácia klasického štýlu. Jeho tvary a dizajn umožňujú ľahkú inštaláciu v akomkoľvek prostredí. Široký dizajn schodov umožňuje ich použitie ako lavičky. Keramický bazén PLATINUM 900 Ceramicwall má 5 stupňov schodov po celej šírke. Okraj bazéna je 13 cm široký a 4 cm vysoký. Bazén má dno opatrené PUR penou.

Keramický bazén PLATINUM 900 Ceramicwall s úplnou ochranou voči osmóze

Zloženie materiálov bazénov Ceramicwall zaručuje úplnú ochranu voči ozmóze, predĺženú životnosť v porovnaní s tradičnými bazénmi, veľmi jednoduchú inštaláciu a bezproblémovú prevádzku. Silnou stránkou bazénov Ceramicwall je štruktúra steny bazéna so špičkovou kvalitou keramickej vrstvy. Keramický bazén má vlákna z polyamydu, ktoré zaručujú nadpriemernú pružnosť stien bazéna. Špeciálna vrstva polyamidovej textílie s aramidovými vláknami, ktorá disponuje vysokou odolnosťou voči extrémnym teplotám a má vynikajúcu mechanickú odolnosť. Textílie zosilnené aramidovými vláknami majú široké uplatnenie všade tam, kde je žiadaná ich vlastnosť absorbcie mechanických nárazov. 

Zo sortimentu kompozitných bazénov sa tieto radia medzi bazény so špičkovou kvalitou. Každý keramický bazén PLATINUM 900 Ceramicwall disponuje oceľovým výstužným konzolom, ktorý je nevyhnutný v priebehu prepravy výrobku, jeho manipulácii so žeriavom a pri inštalácii. 

Keramický bazén PLATINUM 900 Ceramicwall

Stenová konštrukcia bazéna sa skladá z nasledovných celkov:

1.-3. vrstva: trojrozmerný viacfarebný povrch bazéna, ktorým je Gelcoat (prvá vrstva polyesterového gélu) nanášaný v ďalších vrstvách injekčnou technikou.

4. vrstva: Po nanesení Barriercoatu nasleduje tlmivá vrstva z vinylesterovej živice (vinylacetátovej živice) zakončenej sklenenými vláknami. Táto vrstva je primárnou zárukou pre celú štruktúru, zaručuje dlhotrvajúcu odolnosť proti osmóze a mimoriadne mechanické vlastnosti.

5. vrstva: špeciálna zmes vinylesterovej živice - chemického materiálu jadra, ktorá bola tiež vyvinutá pre odolnosť proti osmóze. Táto zmes využíva výsledky špičkového výskumu a pokrokových nanotechnológií. (Keramická stena)

6. vrstva: polyesterový rám vystužený pravidelným skleneným vláknom.

7. vrstva: nárazuvzdorné, mimoriadne pružné vystuženie z aramidových vlákien

8. vrstva: polyesterový rám vystužený pravidelným skleneným vláknom.

9. vrstva: izolácia z PU (polyuretánovej) peny

Rozmery bazéna:


9000 x 3800 x 1530 mm

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Keramické bazény
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: