Keramický bazén PLATINUM 900 Ceramicwall + izolácia PUR penou

no-price
Neohodnotené
14 376 € 11 980 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Doprava
Podporná sada pod schody ?
Môžeme doručiť do:
21.3.2023 21.3.2023 21.3.2023 21.3.2023 21.3.2023 21.3.2023 Zvoľte variant

 najdlhší typ bazéna, 5-stupňové schody, na výber z 3 farieb, rozmery bazéna 9000 x 3800 x 1530 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Klasické línie bazéna NIVOPOOLS PLATINUM upútajú pozornosť každého. Toto je náš najdlhší typ bazéna, skutočná reprezentácia klasického štýlu. Jeho tvary a dizajn umožňujú ľahkú inštaláciu v akomkoľvek prostredí. Široký dizajn schodov umožňuje ich použitie ako lavičky. Bazén má 5 stupňov schodov po celej šírke. Okraj bazéna je 13 cm široký a 4 cm vysoký.  Dno bazéna je opatrené PUR penou.

Zloženie materiálov bazénov Ceramicwall zaručuje úplnú ochranu voči ozmóze, predĺženú životnosť v porovnaní s tradičnými bazénmi, veľmi jednoduchú inšta_x001f_láciu a bezproblémovú prevádzku. Silnou stránkou bazénov Ceramicwall je štruktúra steny bazéna so špičkovou kvalitou keramickej vrstvy. Vlákna z polyamydu zaručujú nadpriemernú pružnosť stien bazéna. Špeciálna vrstva polyamidovej textílie s aramidovými vláknami, ktorá disponuje vysokou odolnosťou voči extrémnym teplotám a má vynikajúcu mechanickú odolnosť. Textílie zosilnené aramidovými vláknami majú široké uplatnenie všade tam, kde je žiadaná ich vlastnosť absorbcie mechanických nárazov. 

Zo sortimentu kompozitných bazénov sa tieto radia medzi bazény so špičkovou kvalitou. Každý bazén disponuje oceľovým výstužným konzolom, ktorý je nevyhnutný v priebehu prepravy výrobku, jeho manipulácii so žeriavom a pri inštalácii. Tento typ bazéna je vybavený aj tepelnou izoláciou PUR penou. Tepelná izolácia PUR penou s uzavretými pórmi chráni bazén voči externým mechanickým vplyvom, za_x001f_bezpečuje zvýšenú tuhosť, a poskytuje tepelnú izoláciu

Stenová konštrukcia bazéna

sa skladá z nasledovných

celkov:

1.-3. vrstva: trojrozmerný viacfarebný povrch bazéna, ktorým je Gelcoat (prvá vrstva polyesterového gélu) nanášaný v ďalších vrstvách injekčnou technikou.

4. vrstva: Po nanesení Barriercoatu nasleduje tlmivá vrstva z vinylesterovej živice (vinylacetátovej živice) zakončenej sklenenými vláknami. Táto vrstva je primárnou zárukou pre celú štruktúru, zaručuje dlhotrvajúcu odolnosť proti osmóze a mimoriadne mechanické vlastnosti.

5. vrstva: špeciálna zmes vinylesterovej živice - chemického materiálu jadra, ktorá bola tiež vyvinutá pre odolnosť proti osmóze. Táto zmes využíva výsledky špičkového výskumu a pokrokových nanotechnológií. (Keramická stena)

6. vrstva: polyesterový rám vystužený pravidelným skleneným vláknom.

7. vrstva: nárazuvzdorné, mimoriadne pružné vystuženie z aramidových vlákien

8. vrstva: polyesterový rám vystužený pravidelným skleneným vláknom.

9. vrstva: izolácia z PU (polyuretánovej) peny

Rozmery bazéna:


9000 x 3800 x 1530 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Keramické bazény
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: