Elektrický ohrev Mini D-EWT-M 2,7 kW

Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
28700 elektricky ohrev mini d ewt m 1 5 kw
276 € 230 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023

Elektrický ohrev Mini D-EWT-M 2,7 kW je vysoko kvalitné vykurovacie teleso na ohrev domácich bazénov, víriviek a podobne. Ohrev pracuje na princípe pretekania vody výhrevným telesom, pričom teplotu si môžete nastaviť pomocou termostatu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický ohrev Mini D-EWT-M 2,7 kW

Elektrický ohrev Mini D-EWT-M 2,7 kW je vykurovacie teleso na ohrev domácich bazénov, bazénov s menším objemom vody a víriviek. Vodu ohrieva počas jej pretekania cez výhrevné teleso. Teplota sa nastavuje pomocou termostatu na hodnoty od 0 do 40 °C. Zariadenie je bezpečné, vybavené je regulačným termostatom na nastavenie teploty ohrevu, bezpečnostným termostatom 55 °C a regulátorom prietoku.

Elektrický ohrev Mini D-EWT-M 2,7 kW odoláva korózii

Vykurovacie teleso je z materiálu Incoloy 825, ktorý odoláva korózii. Je to zliatina železa, niklu a chrómu s prídavkami molybdénu, medi a titánu. Práve molybdén zlepšuje odolnosť voči korózii. Elektrický ohrev má puzdro z nehrdzavejúcej ocele AISI 316. Ohrev Mini D-EWT je vhodný na stále aj mobilné inštalácie.

Elektrický ohrev Mini D-EWT 2,7 kW

Elektrický ohrev Mini D-EWT-M 2,7 kW pre menšie bazény

Vďaka rôznym typom ohrevu, vrátane elektrického, je možné užívať si teplú vodu v bazéne počas celého roka. Elektrický ohrev Mini D-EWT-M 2,7 kW je vhodný najmä pre menšie bazény a vírivky. V porovnaní s inými typmi vykurovania, napríklad s tepelnými čerpadlami, má totiž vyššiu spotrebu elektrickej energie. Elektrický ohrev je možné používať aj ako doplnkový ohrev väčších bazénov, napríklad práve v kombinácii s tepelným čerpadlom.

Môže sa totiž stať, že pri mínusových teplotách, alebo teplotách tesne nad nulou nebude, voda v bazéne dostatočne teplá, ak sa vyhrieva iba tepelným čerpadlom. Ideálna teplota vody v bazéne by mala byť približne 26 – 28 °C, pričom takto zohriata voda je vhodná na príjemné ochladenie sa aj relax. Pokiaľ chcete bazén využívať na plávanie, môžete zvoliť o niečo nižšiu teplotu, naopak do vírivky je odporúčaná vyššia teplota.

Vlastnosti:

  • Puzdro z nehrdzavejúcej ocele AISI316
  • Vykurovacie telesá sú vyrobené z materiálu Incoloy 825
  • Dvojitá ochrana - ochrana proti prehriatiu a externý snímač prietoku
  • Termostat 0-40°C; bezpečnostný termostat 55°C
  • Vybavené lepiacou spojkou D50 mm
  • Výkon ohrevu: 2,7 kW

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrický ohrev
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: