Badu jet smart 2,2 kW, 400 V

ZADARMOZADARMO
BADUJET Smart
2 550 € 2 125 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Badu jet smart 2,2 kW, 400 V je kompletný bazénový protiprúd s výkonom 45 m3/h. Samozrejmosťou je tryska nastaviteľná do rôznych smerov, regulácia prietoku vody a regulácia prisávania vzduchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Badu jet smart 2,2 kW, 400 V

Kompletný bazénový protiprúd Badu jet smart 2,2 kW, 400 V s výkonom 45 m3/h. Samozrejmosťou je tryska nastaviteľná do rôznych smerov, regulácia prietoku vody a regulácia prisávania vzduchu. Protiprúd je dodávaný vrátane predmontážnej a prírubovej sady, čerpadla a pneumatického spínania.

Protiprúd je vhodný aj pre menšie bazény

Protiprúd použijete v domácich bazénoch, ktoré sa najčastejšie využívajú na relax a schladenie sa počas letných dní. Ak si chcete v bazéne aj zaplávať, stačí zapnúť protiprúd. Nepotrebujete 25 metrový plavecký bazén, stačí zabudovanie protiprúdu. Toto vylepšenie ocenia nielen športovci, ale stane sa aj príjemným oživením šantenia a relaxu pre celú rodinu. Protiprúd je vhodný predovšetkým pre bazény, ktorých dĺžka je menšia ako 10 m. V takomto bazéne by ste si predsa len za bežných okolností príliš nezaplávali. Minimálna dĺžka bazéna by mala byť aspoň 3,5 m a hĺbka aspoň 1,2 m. Protiprúd je samozrejme možné vypnúť a zapnúť podľa potreby.  

Protiprúd s výkonným čerpadlom

Bazénové protiprúdy fungujú vďaka výkonnému čerpadlu, ktoré nasáva veľký objem vody. Po nasatí vháňa vodu cez trysku do bazénu vysokou rýchlosťou, čím sa vytvára prúd pripomínajúci, napríklad, prúd rieky. Vytvorením protiprúdu získate vhodné podmienky na plávanie, teda na športovanie, aj v menšom bazéne. Pri výkone čerpadla 45 m3/h sa tryskou preženie až 45 000 litrov za hodinu. Treba však podotknúť, že vstavané protiprúdy je potrebné riešiť už pri výstavbe bazéna. Pobyt v bazéne vám môžu spríjemniť aj iné atrakcie, napríklad chrliče vody.

Badu jet smart 2,2 kW, 400 V

Vstavané Badu jet smart 2,2 kW, 400 V a jeho výhody

  • montáž do steny všetkých druhov bazénov
  • atraktívny kryt vyrobený z kvalitného plastu
  • umožní vám plávať aj v malých bazénoch
  • používate ho len vtedy, keď potrebujete

Technické parametre:

  •     pneumatické spínanie
  •     napätie: 400V
  •     výkon čerpadla: 45 m3/hod
  •     príkon: 2,2 kW

Obsah balenia:

  • 1 ks čerpadlo

Dodatočné parametre

Kategória: Protiprúdy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Speck pumpen je nemecká spoločnosť zaoberajúca sa najmä výrobou bazénových čerpadiel. Spoločnosť vznikla v roku 1909. Od roku 2008 pod ňu spadá značka BADU, ktorá  ponúka bazénové technológie a riešenia, ktoré inšpirujú výkonom, kvalitou a dizajnom. Od vstupných súkromných bazénov v záhrade až po veľké verejné zariadenia je BADU jedinou správnou voľbou.