Výtok prelivového žľabu 2-dielny D75

ZADARMOZADARMO
66371 vytok prelivoveho zlabu 2 dielny d75
134,04 € 111,70 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Výtok prelivového žľabu 2-dielny D75 má žlabovú hadicu D75 so špeciálnou 1,5 mm vulkanizovanou fóliou, ktorá je vystužená tkaninou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výtok prelivového žľabu 2-dielny D75

Výtok prelivového žľabu 2-dielny D75 je špeciálne vulkanizovaný pre odolnosť a dlhú životnosť. Skladá sa z dvoch častí, pričom jeden z dielov je puzdro D75, ktoré sa umiestňuje pred betónovaním. Druhý diel je D75 prstenec, ktorý sa vsúva do puzdra D75. Ten je opatrený vulkanizovanou ťažkou fóliou zosilnenou sklenými vláknami. Prstenec sa vlepuje do púzdra tesne pred fóliovaním bazéna.

Výtok prelivového žľabu 2-dielny D75

Pri stavbe bazéna s prelivovým žlabom sa môžete spoľahnúť aj na polystyrénové tvárnice Porocell, s ktorými si celú prácu zjednodušíte. Tvárnice sa ukladajú do želaného tvaru a výšky na železobetónovú platňu. Šalovanie nie je potrebné, pretože betón sa vylieva priamo do tvárnic. Do nich jednoducho vsadíte aj všetky želané konštrukčné prvky ako skimmer, trysky či protiprúd. Na stavbu prelivového žlabu sú vám k dispozícii špeciálne prefabrikované tvárnice Porocell prelivový žlab. Výhodou murovacích prvkov Porocell je to, že a dajú jednoducho opracovávať na požadovanú veľkosť a tvar. Stačí použiť pílu alebo ostrý nôž. Zároveň vynikajú vysokou pevnosťou a odolnosťou voči tlaku vody na steny bazéna. Výtok prelivového žľabu 2-dielny D75 aplikujete pri výstavbe bazéna do tvárnic.

Výtok prelivového žľabu 2-dielny D75

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: