Sprcha Luna, na teplú/studenú vodu brúsený nerez LU5900

4 033 € 3 360,83 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
1.3.2024

Sprcha Luna, na teplú/studenú vodu brúsený nerez LU5900 k bazénu so zápustnou sprchovou hlavicou je vyrobená z námornej nerezovej ocele AISI 316L. Sprcha Luna je vyrobená z jedného kusu a svojim dizajnom je jedinečná. Prehnutý tvar a rovné postranné línie dodávajú sprche rafinovaný vzhľad.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprcha Luna, na teplú/studenú vodu brúsený nerez LU5900 

Sprcha Luna k bazénu so zápustnou sprchovou hlavicou je vyrobená z námornej nerezovej ocele AISI 316L. Solárna sprcha Luna je vyrobená z jedného kusu a svojim dizajnom je jedinečná. Prehnutý tvar a rovné postranné línie dodávajú sprche rafinovaný vzhľad.

Sprchová hlavica je čiastočne zapustená do tela sprchy. Sprcha je vybavená batériou na reguláciu prúdu vody.

Sprcha Luna, na teplú/studenú vodu brúsený nerez LU5900 je vyrobená v Taliansku a záruka na ňu je 3 roky. Je možné ju upraviť podľa požiadavky zákazníka. Záhradná sprcha Luna je dobrou voľbou k bazénom alebo ako záhradná sprcha.

 Sprcha Luna, na teplú/studenú vodu brúsený nerez LU5900 

Špecifikácie záhradné sprchy Saturno:

  • Materiál: 2 mm nerezová oceľ AISI 316L, leštený alebo matný povrch
  • Typ: sprcha na teplú alebo studenú vodu
  • Funkcie: zapustená sprchová hlavica so silikónovými tryskami pre ľahšie čistenie
  • Výška: 2200 mm od podlahy ku sprchové hlavici (2300 mm celkom)
  • Váha: 16 kg
  • Batéria: batéria pre reguláciu prúdu vody
  • Napojenie vody: 2x ½” zospodu

 LUNA AMBIENT per sito

Nezámrzný systém pre sprchu k bazénu Luna

K tejto záhradnej sprche je možné inštalovať aj nezámrzný systém. Sprchu tak nie je potrebné v zime demontovať. Sprcha Luna, na teplú/studenú vodu brúsený nerez LU5900 môže zostať vonku po celý rok. Pokiaľ ju plánujete použiť ako sprchu k bazénu alebo k záhradnej saune, bude funkčná počas celej zimnej sezóny.

Pokiaľ je sprcha bez nezámrzného systému musí byť voda zo sprchy vypustená, ešte než začne vonku mrznúť. Sprchu je nutné demontovať a uskladniť v mrazuvzdornom mieste. 

Sprcha Luna, na teplú/studenú vodu brúsený nerez LU5900 - montáž 

Všetky súčasti potrebné na inštaláciu okrem skrutiek na fixáciu k podlahe sú súčasťou balenia. Pre jednoduchšiu montáž odporúčame dokúpiť montážny box. Prírubová montáž na pripravenú podlahu. Prírubová doska má rozmery 150x90 mm.

Dodatočné parametre

Kategória: Sprchy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 31 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ama Luxury Showers je malá talianska firma, ktorá vyrába vonkajšie sprchy. Rodinná spoločnosť sídli v Lumezzane, v blízkosti mesta Brescie v Lombardii. Všetky sprchy sú vyrábané v Taliansku. Vo svojom sortimente má solárne sprchy, bazénové sprchy i záhradné sprchy. Niektoré modely sú tiež vhodné pre verejné miesta ako napr. bazény či hotely. Mnoho spŕch od tejto firmy sa používa v luxusných vnútorných priestoroch ako napr. wellness zóny. Ama Luxury Showers ponúka aj výrobky na mieru, navrhnuté a vyrobené podľa individuálnych potrieb zákazníkov.