Sprcha Atena na teplú/studenú vodu s ručnou sprchou AN8700

Novinka
Neohodnotené
Značka: Ama
3 029 € 2 524,17 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
21.3.2023

Atena od AMA Luxury Showers je vysoko kvalitná nerezová záhradná sprcha na studenú a teplú vodu. Telo sprchy je úzke 50 mm, čo jej dodáva veľmi elegantný vzhľad.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprcha Atena na teplú/studenú vodu s ručnou sprchou

 

Atena od AMA Luxury Showers je vysoko kvalitná nerezová záhradná sprcha na studenú a teplú vodu. Telo sprchy je úzke 50 mm, čo jej dodáva veľmi elegantný vzhľad. Sprcha je vyrobená z 2 mm námornej nerezovej ocele AISI 316L. K dispozícii je aj variant s ručnou sprchou. Vyrobené v Taliansku so zárukou 3 roky. Záhradná sprcha Atena je doporučená k súkromnému bazénu alebo ako záhradná sprcha či sprcha k vírivke.

Sprcha je dodávaná v 3 častiach a je tak možno ju prepravovať v menšom balení. Vďaka malému rozmeru balenia výrobca dbá na hospodárnosť a udržateľnosť. Dochádza tak k menšiemu poškodeniu obalu pri preprave a prospieva k lepšej manipulácii.

Toto riešenie tiež umožňuje ponúkať sprchu v niekoľkých lakovaných povrchových úpravách, ale tiež v PVD úpravách ako je gun metal, meď a zlato. Konkrétnu farbu špecifikujte v objednávke alebo kontaktujte náš zákaznícky servis.

venkovni-sprcha-atena

 

Prečo by ste si mali kúpiť sprchu v povrchu PVD? Čím je špeciálna?

 

PVD, resp. physical vapour deposition preložené do slovenčiny znamená „nanesenie odparením z pevnej fázy”. Čo si pod tým predstaviť?

Jedná sa o technologický postup nanesenia tenkých vrstiev kondenzáciou par pevného materiálu na rôznych povrchoch.

 

Proces PVD poťahovania má oproti tradičnému galvanickému poťahovaniu radu výhod:

 • PVD povlaky sú extrémne pevné a odolné a široko sa používajú v leteckom, lekárskom a high-tech priemysle.
 • PVD povlak je odolný voči slanej vode a je tak vhodný aj pre morské prostredie.
 • Rezistentné voči UV žiareniu, korózii a poškrabaniu.
 • Zvyšuje životnosť produktu a znižuje náklady na údržbu.
 • Proces PVD je jedným z najekologickejších procesov povlakovinia Na rozdiel od iných lakovacích procesov neprodukuje žiadny odpad ani plyny a naviac nemení recyklovateľnú hodnotu nerezovéj oceli.
 • Od práškového lakovania sa líši tým, že vyžaduje špeciálne vybavenie a veľkú vákuovou komoru.
 • Nerezová oceľ s PVD povlakom je stále populárnejšia hlavne v designérském priemysle.

 

Špecifikácie záhradné sprchy Atena:

 • Materiál: sprcha: 2mm nerezová oceľ AISI 316L, leštený, brúsený, čierny alebo biely povrch, PVD - gun metal, bronz, zlato. Sprcha je zložená z 3 kusov
 • Typ: sprcha na studenou a teplou vodu
 • Funkcie: s ruční sprchou nebo bez
 • Výška: 2460 mm od podlahy k sprchovej hlavici (2090 mm celkom)
 • Váha: 12 kg  (14 kg variant s ručnou sprchou)
 • Batéria progresívna batéria prípadne 2 progresívne batérie u varianty s ručnou sprchou
 • Napojenie vody: 2x ½” zospodu

 

Montáž a údržba záhradnej sprchy Aphrodite

Prírubová montáž na pripravenú podlahu, viz. montážny manuál v sekcii Prílohy.  Pre zjednodušia inštaláciu do poručujeme zaobstaranie montážneho boxu.

 

Pre dlhodobé využívanie vonkajšie sprchy je dôležitá jej správna údržba. Venujte, prosím, pozornosť nasledujúcim odporučeniam:

 • sprchová hlavica je vybavená silikónovými tryskami Self-Clean. Tieto silikónové trysky sú extrémne odolné voči teplu, v horúcej vode sa rozširujú čím sa oddeľuje prvá vrstva vápniku. Pri pravidelnóm čistení sa tak z trysek ľahko odstráni vápnik.
 • ku sprche Atena sa nedá nainštalovať nezamrziaci systém. Z tohoto dôvodu musí byť voda zo sprchy vypustená, ešte než začne vonku mrznúť.
 • sprchu je nutné vyprázdniť, demontovať a uskladniť v mrazuvzdornom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Sprchy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 31 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ama Luxury Showers je malá talianska firma, ktorá vyrába vonkajšie sprchy. Rodinná spoločnosť sídli v Lumezzane, v blízkosti mesta Brescie v Lombardii. Všetky sprchy sú vyrábané v Taliansku. Vo svojom sortimente má solárne sprchy, bazénové sprchy i záhradné sprchy. Niektoré modely sú tiež vhodné pre verejné miesta ako napr. bazény či hotely. Mnoho spŕch od tejto firmy sa používa v luxusných vnútorných priestoroch ako napr. wellness zóny. Ama Luxury Showers ponúka aj výrobky na mieru, navrhnuté a vyrobené podľa individuálnych potrieb zákazníkov.