Sprcha Aphrodite na teplú/studenú vodu s kropítkom na nohy a ručnou sprchou AP4700

2 850 € 2 375 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
1.3.2024

Sprcha Aphrodite na teplú/studenú vodu s kropítkom na nohy a ručnou sprchou AP4700 od AMA Luxury Showers je vysoko kvalitná nerezová záhradná sprcha na studenú a teplú vodu. Telo sprchy je úzke iba 50 mm, čo jej dodáva veľmi elegantný vzhľad. Sprcha je vyrobená z 2 mm námornej nerezovej ocele AISI 316L

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprcha Aphrodite na teplú/studenú vodu s kropítkom na nohy a ručnou sprchou AP4700

Aphrodite od AMA Luxury Showers je vysoko kvalitná nerezová záhradná sprcha na studenú a teplú vodu. Telo sprchy je úzke iba 50 mm, čo jej dodáva veľmi elegantný vzhľad. Solárna sprcha je vyrobená z 2 mm námornej nerezovej ocele AISI 316L. K dispozícii je variant s ručnou sprchou prípadne s rozprašovačom na oplach nôh. Vybrať si môžete z niekoľko povrchov - brilantne leštenej nerezovej ocele, brúsené matné nerezovej ocele, čiernej alebo bielej farby matné nerezové ocele (farba je odolná voči poveternostným vplyvom).

Sprcha Aphrodite na teplú/studenú vodu s kropítkom na nohy a ručnou sprchou AP4700 je vyrobená v Taliansku a poskytujeme na ňu 3 ročnú garanciu.

Záhradná sprcha Aphrodite je doporučená k súkromnému bazénu alebo ako záhradná sprcha či sprcha k vírivke.

Aphrodite - Ama Luxury Shower 

Špecifikácie záhradnej  sprchy Aphrodite:

  • Materiál: sprcha: 2mm nerezová oceľ AISI 316L, leštený, brúsený, čierny alebo biely povrch, sprcha je zložená z 2 kusov
  • Typ: sprcha na studenou a teplou vodu
  • Funkcie: s ruční sprchou nebo s oplachom nôh
  • Výška: 2100 mm od podlahy ku sprchovej hlavici (2260 mm celkom)
  • Váha: 12 kg  (14 kg variant s oplachom nôh)
  • Batéria: progresívna batéria prípadne 2 progresívne batérie u varianty s oplachom nôh
  • Napojenie vody: 2x ½” zospodu

 

 Sprcha Aphrodite na teplú/studenú vodu s kropítkom na nohy a ručnou sprchou AP4700

 

Sprcha Aphrodite na teplú/studenú vodu s kropítkom na nohy a ručnou sprchou AP4700 - Montáž a údržba 

Všetky súčasti potrebné k inštalácii sú dodane okrem šróbov pre pripevnenie k podlahe. Prírubová montáž na pripravenú podlahu, vid. montážny manuál.  Pre jednoduchšiu inštaláciu jednoznačne do poručujeme kúpu montážneho boxu. 

Pre dlhodobé využívanie vonkajšej  sprchy je dôležitá jej správna údržba. Venujte, prosím, pozornosť nasledujúcim odporučeniam:

  • sprcha Aphrodite na teplú/studenú vodu s kropítkom na nohy a ručnou sprchou AP4700 má sprchovú hlavicu vybavenú silikónovými tryskami Self-Clean. Tyto silikónové trysky sú extrémne odolné voči teplu, v horúcej voda sa rozširujú čím sa oddeľuje prvá vrstva vápniku. Pri pravidelnom očistení sa tak z trysek ľahko odstráni vápnik.
  • ku sprche Aphrodite nejde nainštalovať nezámrzný systém. Z tohoto dôvodu musí byť voda zo sprchy vypustená, ešte než začne vonku mrznúť.
  • sprchu je nutné vyprázdniť, demontovať a uskladniť v mrazuvzdornom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Sprchy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 31 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ama Luxury Showers je malá talianska firma, ktorá vyrába vonkajšie sprchy. Rodinná spoločnosť sídli v Lumezzane, v blízkosti mesta Brescie v Lombardii. Všetky sprchy sú vyrábané v Taliansku. Vo svojom sortimente má solárne sprchy, bazénové sprchy i záhradné sprchy. Niektoré modely sú tiež vhodné pre verejné miesta ako napr. bazény či hotely. Mnoho spŕch od tejto firmy sa používa v luxusných vnútorných priestoroch ako napr. wellness zóny. Ama Luxury Showers ponúka aj výrobky na mieru, navrhnuté a vyrobené podľa individuálnych potrieb zákazníkov.