Solárna sprcha Solaris s podstavcom SO2100

3 200 € 2 666,67 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Solárna sprcha Solaris s podstavcom SO2100 je jedinečná solárna sprcha. Konečne solárna sprcha so skvelým dizajnom, s nekompromisnou kvalitou všetkých komponentov a premyslená do všetkých detailov. Zásobník s objemom 35 L, hmotnosť sprchy 28 kg, odolná voči korózii

Detailné informácie

Podrobný popis

Solárna sprcha Solaris s podstavcom SO2100 

Solárna sprcha Solaris s podstavcom SO2100 je jedinečná solárna sprcha. Konečne solárna sprcha so skvelým dizajnom, s nekompromisnou kvalitou všetkých komponentov a premyslená do všetkých detailov.

Veľký solárny zásobník s objemom 35 litrov je vyrobený iba z nerezovej ocele s hrúbkou 3 mm (bez plastu, bez hliníka). Má obdĺžnikový tvar, ktorý poskytuje maximálnu povrchovú plochu pre absorpciu slnečného žiarenia (okrúhle nádrže majú menší povrch v pomere k objemu a neohrievajú vodu tak rýchlo).

Povrch nerezového zásobníka je v matnom čiernom laku alebo leštený. Matný čierny povrch zaisťuje najlepšiu absorpciu slnečnej energie. Leštená verzia "zrkadlí" prostredie záhrady a činí sprchu takmer neviditeľnú, ale pri ohreve vody je o niečo menej účinná.

Garda-hill

 

Telo sprchy nie je rovné, ale naklonené o 5 stupňov dopredu: To je praktické, pretože poskytuje viac priestoru pre sprchovanie. Celková hmotnosť sprchy je 28 kg (!), Čo činí sprchu robustnú a stabilnú.

Páková miešacia batéria a dažďová sprcha sú vyrobené z nerezovej ocele V4A, AISI 316, ktorá patrí k najlepším materiálom pre vonkajšie sprchy. Vďaka tomu je solárna sprcha Solaris veľmi odolná voči korózii, a to aj v prípade chlóru alebo slanej vody.

Smer sprchovej hlavice je možné nastaviť. Hlavica je vybavená ľahko čistiteľnými silikónovými tryskami odolnými proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vodný kameň v sprchovej hlavicu možno jednoducho odstrániť prúdom vody. Prívod vody do sprchy je umiestnený na zadnej strane. Možno ho využiť pre pevné pripojenie alebo pre záhradnú hadicu a je tu aj výpust na vyprázdnenie nádrže pred zimným obdobím.

Možno zvoliť variant s kohútikom na oplach nôh.

Solárna sprcha Solaris s podstavcom SO2100 s 3 ročnou zárukou

Solárna sprcha Solaris s podstavcom SO2100 je vyrobená v Taliansku v oblasti jazera Garda. Na túto sprchu poskytujeme 3-ročnú záruku a (pre nepravdepodobný prípad, že sa niečo zlomí) máme na sklade všetky náhradné diely. Dlho sme hľadali, aby sme našli najlepšiu solárnu sprchu na trhu. A tu ju máme: Solaris.

Záhradná sprcha sa dá použiť kdekoľvek: v záhrade, pri bazéne, na pláži, na jachte.

solarni-sprcha-solaris-pedestal

 

Špecifikácie solárnej sprchy Solaris:

 • Materiál: nerezová oceľ AISI 304 s hrúbkou 3mm, čierny povrch zaisťuje rýchlejší ohrev vody. Aj v leštenom povrchu
 • Povrchové rameno z nerezovej ocele AISI 316L
 • Funkcia: dažďová sprchová hlavica 200 x 200mm z nerezovej ocele so silikónovými tryskami, ktoré zamedzujú
 • usadzovaniu vodného kameňa, k dispozícii aj model s kohútikom na opláchnutie nôh
 • Výška: 2120-2150 mm od podlahy k sprchovej hlavici (celkom 2170 mm)
 • Batéria: zmiešavacia batéria pre nastavenie teploty vody
 • Váha: 28 kg
 • Pripojenie vody: zozadu
 • Typ sprchy: solárna
 • Napojenie vody:  solárna
 • Pripojenie: 1x 1/2 "flexi hadice, záhradné hadice (napr. Gardena click)
 • Ručná sprcha: nie
 • Miesto inštalácie: bazén, záhrada
 • Značka:  AMA Luxury Shower
 • Zmiešavacia batéria: páková zmiešavacia batéria

Solare Lucida_ Ama Luxury

 

Montáž a údržba Solaris

Všetko potrebné na montáž - súčasťou balenia. Prírubová montáž na pripravenú podlahu, príruba 1620x230 mm. Pre dlhodobé využívanie vonkajšej sprchy je dôležitá jej správna údržba. Venujte, prosím, pozornosť nasledujúcim odporúčaniam: 

Čistenie kovových častí:

 • voda obsahuje vápnik, ktorý sa usadzuje na povrchu a vytvára tu škvrny. Pre bežné čistenie použite navlhčenú handričku s trochou mydla, opláchnite a osušte. Vytváraniu škvŕn predídete tiež otrením sprchy hneď po použití.
 • nikdy nepoužívajte abrazívne alebo dezinfekčné prostriedky, ani prostriedky obsahujúce alkohol, kyselinu chlorovodíkovú alebo kyselinu fosforečnú. 

Čistenie trysiek:

 • Všetky sprchové hlavice sú vybavené silikónovými tryskami Self-Clean ".
 • Tieto silikónové trysky sú extrémne odolné voči teplu, v horúcej vode sa rozširujú, čím sa oddeľuje prvá vrstva vápnika. Pri pravidelnom otieranie sa z trysiek ľahko odstráni vápnik.

 

Zazimovanie sprchy:

 • Voda zo sprchy musí byť vypustená, ešte než začne vonku mrznúť. Nechajte sprchu úplne vyschnúť a ponechajte batériu v otvorenej polohe. Pre lepšiu ochranu pred nečistotami môžete u nás objednať aj ochranný kryt na sprchu.
 • Teplota pod bodom mrazu nemá vplyv na nerezový zásobník ani sprchovú hlavicu, pokiaľ je sprcha vysušená a úplne bez vody. Iba ak umiestňujete sprchu na miesto vystavené mrazivým teplotám, odporúčame ju demontovať a uskladniť v mrazuvzdornom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Sprchy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 31 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ama Luxury Showers je malá talianska firma, ktorá vyrába vonkajšie sprchy. Rodinná spoločnosť sídli v Lumezzane, v blízkosti mesta Brescie v Lombardii. Všetky sprchy sú vyrábané v Taliansku. Vo svojom sortimente má solárne sprchy, bazénové sprchy i záhradné sprchy. Niektoré modely sú tiež vhodné pre verejné miesta ako napr. bazény či hotely. Mnoho spŕch od tejto firmy sa používa v luxusných vnútorných priestoroch ako napr. wellness zóny. Ama Luxury Showers ponúka aj výrobky na mieru, navrhnuté a vyrobené podľa individuálnych potrieb zákazníkov.