Rebrík, s malým rádiusom 5-stupňový AISI304

ZADARMOZADARMO
rebrik s malym radiusom bazen centrum
421,20 € 351 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Rebrík, s malým rádiusom 5-stupňový AISI304 pre zapustené bazény, vhodný do sladkej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rebrík, s malým rádiusom 5-stupňový AISI304

Päťstupňový nerezový rebrík s malým rádiusom sa postará o bezpečné vchádzanie a vychádzanie z vody počas kúpania. Rebrík, s malým rádiusom 5-stupňový AISI304 má tvar vhodný na inštaláciu do zapusteného bazéna. Je vyhotovený z leštenej nerezovej ocele AISI304, ktorá je vhodná na vystavenie trvalému pôsobeniu vody. Aby bola zaistená bezpečnosť pri pohybe v mokrom prostredí, povrch stupňov má tento rebrík do bazéna upravený. 

Bazénový rebrík s menším rádiusom má strmšie stupne. Jeho konštrukcia je vyhotovená tak, aby vyhovovala nárokom na inštaláciu v bazénoch, kde je obmedzený priestor alebo je potrebné kompaktné a priestorovo úsporné riešenie. Má tiež menšiu vzdialenosť medzi jednotlivými stupňami ako rebríky s väčším rádiusom.

Rebrík, s malým rádiusom 5-stupňový AISI304

Jednoduchá montáž rebríka do bazéna

Rebrík do bazéna 5-stupňový AISI304 sa osádza prostredníctvom zabetónovaných plastových montážnych prvkov. Dostanete ich v balení spolu s rebríkom. Držadlá sa inštalujú jednoducho zasunutím. S jednotlivými schodíkmi ich spojíte pomocou dlhých skrutiek s matkou, ktoré sa prestrčia z vonkajšej strany. Konštrukcia rebríka neumožňuje len jednoduchú inštaláciu počas stavby bazéna, ľahká je tiež demontáž. 

Rebrík, s malým rádiusom 5-stupňový AISI304

Rozmery a technické parametre pre rebrík, s malým rádiusom 5-stupňový AISI304

Nerezový bazénový rebrík s malým rádiusom 5-stupňový má od miesta zabetónovania do najnižšej časti rozmer 1 446 mm. Vybrať si ho môžete do sladkej vody. Rozpätie držadiel má 500 mm, rúrky majú priemer 43 mm. Rozpätie medzi jednotlivými schodíkmi je 250 mm. Oblúk rebríka má rozmer 370 mm. Bližší popis rozmerov si môžete prezrieť na obrázku.  

Upozornenie: Kvalitná nerezová oceľ AISI304 je materiál, ktorý môžete vystaviť pôsobeniu vody. Aby nebola časom poškodená hrdzou, bude potrebné sa o bazénový rebrík starať, a to najmä preto, že okrem vody naň bude trvale pôsobiť bazénová chémia. Myslieť je preto potrebné na údržbu a pravidelné sledovanie hladiny chémie v bazéne.

Rebrík, s malým rádiusom 5-stupňový AISI304

Balenie obsahuje:

  • 2 ks nerezových držadiel s priemerom 43 mm
  • 2 ks PVC ochranných krytiek na spodnú časť držadiel
  • 5 ks schodíkov s protišmykovou úpravou
  • 2 ks kotviacich puzdier do betónu so uzemňovacou svorkou
  • nerezovú krytku na podlahu okolo držadiel
  • sadu skrutiek potrebnú k montáži rebríka

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Schody, rebríky, zábradlia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 14.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: