Protiprúd Aqua Jet ST 3HP/230V

ZADARMOZADARMO 1 159,20 € –1 %
celo bazenoveho protiprudu
1 159,20 € –1 % 1 136,40 € 947 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Vstavaný protiprúd Aqua Jet ST 3HP/230V je dokonalým riešením, ak chcete bazén používať na športovanie a máte obmedzené miesto pre plávanie. Popri plávaní je protiprúd na nižšom stupni výkonu dokonalým riešením aj pre masírovanie chrbta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Protiprúd Aqua Jet ST 3HP/230V 

Vstavaný protiprúd Aqua Jet ST 3HP/230V je dokonalým riešením, ak chcete bazén používať na športovanie a máte obmedzené miesto pre plávanie. Popri plávaní je protiprúd na nižšom stupni výkonu dokonalým riešením aj pre masírovanie chrbta. Systém vysokovýkonného protiprúdu Aquajet poskytuje skutočný zážitok z plávania. Je ideálny na rekreačné plávanie. Vďaka univerzálnym zabudovateľným prvkom ponúka možnosť používania v prípade akéhokoľvek druhu bazéna. Aqua Jet ST má oválny predný panel. Pobyt v bazéne vám môžu spríjemniť aj iné atrakcie, napríklad chrliče vody.

Protiprúd Aqua Jet ST 3HP/230V

Protiprúd Aqua Jet ST 3HP/230V - vlastnosti

Protiprúd sa skladá z čerpadla, vrátane 2 ks uzatváracích ventilov, čelnej masky, tlačidiel na spínanie protiprúdu, prisávania vzduchu a elektropneumatického spínania. V zariadení je možné regulovať intenzitu prúdu vody a prisávania vzduchu, to všetko na tryske s priemerom 40 mm, ktorá je tiež smerovo nastaviteľná. Táto tryska je spolu so saním a pneumatickým spínačom v čelnom kryte zariadenia, čo umožňuje jednoduché ovládanie priamo z bazéna. (Prepojovacie potrubie a fitinky nie sú súčasťou dodávky).

Čerpadlo protiprúdu by malo byť umiestnené čo najbližšie k bazénu, aby sa docielil maximálny výkon a znížili sa straty spôsobené dĺžkou potrubia a trením. Optimálna vzdialenosť je umiestiť čerpadlo do vzdialenosti asi 1 meter od bazéna. Ideálne je umiestniť protiprúd spoločne s ostatnou bazénovou technológiou priamo do šachty k bazénu. Neodporúčame inštalovať čerpadlo ďalej ako 10 m od bazéna. Čerpadlo nie je samonasávacie, a teda musí byť umiestnené pod úrovňou hladiny vody. Technologickú miestnosť pre zariadenie musíte dostatočne vetrať, aby ste tak zabránili zrážaniu (kondenzácii) vody.

 

Technické parametre:

  • Napätie: 230V
  • Prietok čerpadla: 50 m3/h
  • Príkon: 2,2 kW / 3 HP 
  • Tryska: 40 mm
  • Guľové ventily: D75 

 

Obsah balenia:

  • 1 ks čerpadlo
  • 1 ks montážny prvok
  • 1 ks riadiaca skrinka
  • 2 ks guľových ventilov D75

Dodatočné parametre

Kategória: Protiprúdy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: