Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 5 m

1,66 € 1,38 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 5 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 5 m

Pomocou murovacích prvkov Porocell si môžete postaviť ba­zén svojich snov aj svojpomocne. Systém sa skladá z blokov z extrudovaného polystyrénu vysokej hustoty a pevnosti. Tie je možné rezať nožom alebo pílou po 25 cm, takže ich ľahko prispôsobíte poďla svojej potreby. Výnimočná tepelnoizolačná schopnosť tvárnic v po­rovnaní s tradičnými neizolovanými betónovými prvkami vám zabezpečí vysokú prirodzenú teplotu vody. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 5 m výborne pohlcuje aj všetky pnutia spôsobené výkyvmi teplôt či mrazom. Bazénová fólia aj samotná konštrukcia bazéna z Porocellu je tak dobre chránená pred poškodeniami.

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 5 m

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 5

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 5 m je určená na realizáciu oblúkov bazéna. Pri stavbe sa na železobetónovú platňu sa ukladajú polystyrénové tvárnice do určenej výšky a tvaru a po armovaní betónovou oceľou sa vyplnia mixerbetónom. Jednoducho a presne je možné osadiť aj každý konštrukčný diel bazéna, ako napr. skimmer, trysky, osvetlenie či protiprúd. Na základovej doske a po obvodových stenách sa pripevní geotextília. Do profilov na kraji bazéna sa uchytí prefabrikovaná fólia alebo sa aplikujú ťažké bazénové fólie zváraním.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.