Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 3 m

1,66 € 1,38 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 3 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 3 m

Extrudovaný polystyrén, z ktorého je polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 3 m vyrobená, je vďaka svojim vlastnostiam veľmi vhodný na výstavbu bazénových stien. Pohlcuje pnutia spôsobené zmenami teplôt a mrazmi a funguje aj ako tepelný izolant. To znamená, že dodatočné zateplenie stien nebude potrebné a konštrukcia vášho bazéna aj fólia bude dobre chránená. Navyše sa budete môcť tešiť z teplejšej vody, nakoľko bazény z Porocellu využívajú slnečný ohrev naplno a teplo dlho udržia.

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 3 m

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 3 m uľahčí stavbu bazéna

S tvárnicami Porocell si pri stavbe bazéna poradíte aj sami. Pri realizácii nie je potrebné žiadne debnenie, kedže betónom sa vyplnia priamo jednotlivé bloky Porocell.  Tie sa kladú na železobetónovú platňu, vyarmujú konštrukčnou oceľou a následne vylievajú mixerbetónom. Pri budovaní stien ich ukladáte na seba do požadovanej výšky. Na vytvarovanie oblúkov slúžia oblúkové prvky, medzi nimi aj polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 3 m. Jednotlivé murovacie prvky do seba zapadajú a pevne priliehajú vďaka zámkam, ktorým sú vybavené.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.