Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 2 m

1,66 € 1,38 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 2 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 2 m

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 2 m poslúži pri realizácii oblúkov vášho bazéna. Všetky prvky Porocell sú vyrobené z pevného extrudovaného polystyrénu. Tento materiál je ľahký a zároveň odolný voči neustálemu tlaku vody na steny konštrukcie bazéna. Pri stavbe nebudete potrebovať šalovanie, betón sa leje priamo do tvárnic. Tie spolu pevne držia vďaka zámkam, ktorými sú vybavené.

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 2 m

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 2 m chráni bazénovú konštrukciu

Bloky Porocell môžete rezať ostrým nožom alebo pílkou, vďaka čomu jednoducho vyformujete želaný tvar stien. Osadíte ich na železobetónový základ a po armovaní vyplníte betónom. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 2 m má tiež vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. To znamená, že bazénové steny nebude potrebné zatepliť. Voda sa zohreje vplyvom slnečného žiarenia rýchlejšie a dlhšie si svoju teplotu aj udrží. Do tvárnic Porocell  jednoducho zasadíte aj všetky konštrukčné prvky ako trysky, skimmer, protiprúd alebo reflektory.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.