Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 2,5 m

1,66 € 1,38 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 2,5 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 2,5 m

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 2,5 m vyniká vysokou pevnosťou popri nízkej hmotnosti. Môžete si byť istí, že bazén postavený z murovacích prvkov Porocell ľahko odolá aj neustálemu tlaku vody do stien bazéna. Zároveň si s jeho stavbou poradíte aj svojpomocne, keďže na prácu s tvárnicami nie je potrebné debnenie. Na železobetónovú platňu sa ukladajú jednotlivé polystyrénové bloky do požadovaného tvaru a výšky stien. Na ich opracovanie je potrebná len pílka alebo ostrý nôž, ktorou sa extrudovaný polystyrén zreže vždy po 25cm. Držia spolu pevne a presne vďaka zámkam, ktorými sú vybavené.

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 2,5 m

 Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 2,5 m pre dobrú izoláciu bazéna

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 2,5 m je prvok potrebný na stavbu zaoblení bazéna. Systém Porocell vám umožní flexibilne si naplánovať formu a tvar, keďže jednotlivé prvky sa dobre opracúvajú a pasujú k sebe. Tvárnice majú tiež vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Udržia vodu v bazéne dlhšie teplú a pomáhajú zužitkovať maximum slnečného žiarenia na jej ohrev. Bazén bude odolný aj voči vplyvom mrazu a výkyvom teplôt. Porocell totiž pohlcuje pnutia, ktoré naň pôsobia a mohli by spôsobiť poškodenie fólie alebo konštrukcie.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.