Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1 m

1,66 € 1,38 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1 m

Chcete postaviť unikátny bazén podľa vašich predstáv a mať voľnosť pri výbere jeho formy? Potom sú pre vás murovacie prvky Porocell tou správnou voľbou. Tieto tvárnice z extrudovaného polystyrénu sa totiž dajú jednoducho prispôsobiť požadovanému tvaru. Použitím ostrého noža alebo píly ich zrežete podľa potreby po 25cm. Zároveň je tento materiál veľmi pevný vďaka svojej hustote. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1 m odolá spoľahlivo tlaku vody na steny a stavbu bazéna vám pomôže zrealizovať aj svojpomocne.

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1 m

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1 m ušetrí čas aj náklady na bazén

Výhodou stavby z polystyrénových tvárnic Porocell je aj to, že ušetríte čas aj náklady potrebné na debnenie. Pri práci s nimi totiž šalovanie nie je potrebné. Kladú sa na železobetónový základ, armujú sa a následne vylievajú betónom. Pevne do seba zapadajú vďaka zámkam, ktorými sú vybavené. Investovať nemusíte ani do dodatočného zateplenia vďaka vynikajúcim tepelnoizolačným schopnostiam blokov Porocell. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1 m pomôže pri realizovaní oblúkov bazéna. Obvodové steny budú presne osadené a odolné aj voči výkyvom teplôt a mrazu. Systém Porocell totiž pohlcuje všetky pnutia a chráni tak konštrukciu bazéna aj fóliu. Aj inštalácia všetkých potrebných dielov bude s týmito tvárnicami jednoduchá. Osadíte do nich bez námahy skimmer, trysky, protiprúd či osvetlenie bazéna.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.