Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 m

1,66 € 1,38 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 m

Na stavbu oblých stien bazéna poslúži polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 m. V spolupráci s celým systémom Porocell vytvoríte jedinečnú bazénovú konštrukciu presne tak, ako si ju predstavujete. Tvárnice upravíte ľahko len pomocou píly či ostrého noža. Umožní to extrudovaný polystyrén, z ktorého sú vyrobené. Ten je zároveň výnimočne hustý a odoláva vysokému tlaku zo stien bazéna.

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 m

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 m umožní svojpomocnú stavbu bazéna

S murovacími prvkami Porocell postavíte bazén aj svojpomocne. Výhodou tohto stavebného materiálu je, že pri realizácii nepotrebujete vytvoriť debnenie ani steny dodatočne zaizolovať. Betón sa vylieva priamo jednotlivých blokov, ktoré sú uložené v požadovanom tvare a výške na železobetónovej platni. V bazéne z Porocellu sa voda zohreje rýchlejšie a dlhšie si udrží svoju teplotu. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 m maximálne zužitkuje slnečné žiarenie na predĺženie sezóny kúpania. Pre ešte vyšší komfort môžete na ohrev vody využiť aj tepelné čerpadlo.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.