Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 0 m

1,66 € 1,38 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 0 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 0 m

S použitím tvárnic Porocell si zjednodušíte stavbu bazéna a môžete sa do nej pustiť aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 0 m je vyhotovená z extrudovaného polystyrénu, ktorý ma vysokú hustotu. Vďaka tomu vyniká pevnosťou a vydrží tlak vody na steny bazéna. Tieto murovacie prvky sa zároveň dajú prakticky upravovať na požadovaný tvar pomocou píly alebo ostrého noža. Následne ich jednoducho osadzujete na železobetónový základ a po vystužení ich vyplníte mixerbetónom.

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 0 m

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 0 m - udrží vodu v bazéne teplú dlhší čas

Ak chcete využiť prirodzený ohrev vody na maximum, je pre vás stavba bazénu z Porocellu ideálnym riešením. Aj keď 80 % tepla uniká cez povrch vody, je potrebné pri výstavbe myslieť aj na zateplenie stien. Polystyrénové bloky Porocell majú vynikajúce termoizolačné schopnosti, preto dodatočná izolácia nebude potrebná. Vodu v bazéne ochránia pred stratou teploty a zároveň sa počas dňa ľahšie zohreje.

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 0 m sa používa pri realizácii oblúkov bazéna. Vďaka nízkej hmotnosti sa s blokmi Porocell dobre manipuluje. Pri plánovaní tak nebudete obmedzovaní, keďže sa prispôsobia zvolenému tvaru bazéna a všetkým zaobleniam stien.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.