Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 7 m

3,28 € 2,73 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 7 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 7 m

Ak chcete ušetriť čas aj náklady pri stavbe bazéna, sú tu pre vás tvárnice Porocell. Vyznačujú sa vysokou hustotou a pevnosťou v kombinácii s malou hmotnosťou. Sú výnimočne pevné a spoľahlivo odolajú neustálemu tlaku vody na steny bazéna. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 7 m v kombinácii s ostatnými prvkami Porocell výborne poslúži na realizáciu vašich nápadov. Stavebné bloky sa totiž dajú jednoducho zrezať na potrebný tvar pomocou píly alebo ostrého noža. Extrudovaný polystyrén má tiež výborné tepelnoizolačné vlastnosti — bazén nebude potrebné dodatočne zatepľovať. Počas celého procesu stavby oceníte prácu s týmito murovacími prvkami.

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 7 m

– prispôsobí sa vašej stavbe

Pevné polystyrénové bloky sa ukladajú na železobetónovú dosku do požadovaného tvaru a výšky. Keďže sa s nimi ľahko manipuluje a dobre sa tvarujú, budete mať dostatočnú voľnosť pri výbere originálneho tvaru bazéna. Tvárnice sú vybavené zámkami, vďaka čomu k sebe presne a pevne priliehajú.

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 7 m vám pomôže dotvoriť oblúky bazéna. Celý systém Porocell ušetrí čas na prípravu debnenia, keďže betón sa jednoducho naleje do tvárnic po vystužení stavebnou oceľou. Následne už je možné pripevniť geotextíliu a bazénovú fóliu. Polystyrén veľmi dobre odoláva výkyvom teplôt a pohlcuje pnutia, takže chráni bazénovú fóliu aj konštrukciu bazéna. Použitím tvárnic Porocell sa voda v bazéne zároveň zohrieva rýchlejšie. Sezóna kúpania môže začať skôr a neskôr skončiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.