Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 5 m

3,28 € 2,73 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 5 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 5 m

Stavbu bazéna zvládnete aj svojpomocne s tvárnicami Porocell. Výhodou tohto stavebného materiálu je, že pri realizácii nie je potrebné debnenie ani dodatočná tepelná izolácia. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 5 m je vyrobená z extrudovaného polystyrénu a vyniká pevnosťou vďaka vysokej hustote. Podľa potreby sa dá rezať nožom alebo pílou. Jednotlivé bloky systému Porocell osadíte na železobetónovom podklade do požadovanej výšky a tvaru stien. Ľahká manipulácia a opracovateľnosť materiálu vám poskytne voľnosť pri voľbe formy aj rozmerov bazéna. Jednoducho osadíte aj všetky konštrukčné diely bazéna ako skimmer, trysky, protiprúd a osvetlenie.

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 5 m pre hladký priebeh stavby bazéna

Jedným z prvkov na výstavbu oblých stien je polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 5 m. V spolupráci s ostatnými oblúkovými prvkami Porocell vytvoríte želaný tvar bazéna. Betónom sa vylievajú priamo tvárnice vystužené stavebnou oceľou, takže šalovanie nie je potrebné. Bazén z Porocellu vám zároveň umožní maximálne zužitkovať slnečné žiarenie na zohriatie vody. Polystyrénové bloky totiž majú vynikajúce izolačné vlastnosti. Sezónu kúpania začnete skôr vďaka rýchlejšiemu ohrevu a teplo sa vo vode udrží dlhšie.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.