Lepidlo Griffon UNI-100 1000ml; so štetcom

Neohodnotené
Značka: Griffon
31,32 € 26,10 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.2.2023

 určené na lepenie PVC trubiek a bazénového inštalačného materiálu

Detailné informácie

Podrobný popis

Lepidlo Griffon je určené na lepenie PVC trubiek a bazénového inštalačného materiálu. Je vhodné na lepenie rúrkových spojov, armatúr, tvaroviek, pri tlačenom a voľnom spoji na vyplnenie medzier. Je vhodné aj pre tlakové a odtokové potrubia. Použiteľné je do priemeru 315 mm, max. tlak 16 bar. Maximálna tolerancia je 0,8 mm (vôľa) / 0,2 mm (nadmerné rozmery). Použitie potrubnými systémami podľa noriem: EN1329, 1452, 1453, 1455 a ISO 15493 (PVC)

Použitie:

Lepidlo Griffon naneste v rovnomernej vrstve na vopred očistený a odmastený povrch materiálu po celom jeho obvode.. Po nanesení lepidla je potrebné zasunúť lepené diely do 4 minút, inak lepidlo zaschne. 5 minút od zalepenia spojom nemanipulujte. Lepený spoj vytvrdne za 10 -12 hodín, podľa teploty, pri ktorej budete pracovať. Potom môžete cez trubky pustiť vodu z filtrácie. Po ukončení lepenia lepidlo dobre uzavrite. Prívod vzduchu spôsobuje schnutie lepidla a tvorbu tvrdých zhlukov, ktoré následne sťažujú ďalšie lepenie.

Obsah balenia:

  • 1 ks 1000 ml lepidlo UNI-100
  • 1 ks štetec
 

Dodatočné parametre

Kategória: Lepidlá a čističe
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

GRIFFON ponúka rýchle, ľahké a spoľahlivé riešenia pre trvalé lepenie, utesnenie a ochranu mnohých materiálov a povrchov, pričom všetky výrobky sú vysoko kvalitné a inovatívne, určené na profesionálne použitie. Sú zamerané na maximálne ľahké použitie a na dokonalý konečný výsledok.