LED žiarovka Crystal SMD RGB LED 35W/12V

ZADARMOZADARMO
led ziarovka bazen centrum
160,32 € 133,60 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

LED žiarovka Crystal SMD RGB LED 35W/12V je určená pre reflektory Crystal, ktoré príjemne osvetlia váš bazén počas večerného kúpania alebo plávania. Výkon: 35 W, typ žiarovky: LED, farba: RGB – farebná s nastaviteľnými farbami 

Detailné informácie

Podrobný popis

LED žiarovka Crystal SMD RGB LED 35W/12V

Náhradné bazénové žiarovky na použitie do bazénových svetiel Crystal. Ide o extra ploché žiarovky utesnené špeciálnou transparentnou živicou. Telo žiarovky je vyrobené z polykarbonátu. LED žiarovka Crystal SMD RGB LED 35W/12V pre bazény má oproti klasickej žiarovke dlhšiu životnosť a spotrebuje menej energie. Žiarovka RGB LED má tri základné farby, ktoré je možné ľubovoľne ovládať pomocou preddefinovaných programov.

LED žiarovka Crystal SMD RGB LED 35W/12V a jej výhody

LED žiarovka Crystal SMD RGB LED 35W/12V je výborná moderná náhrada za halogénové žiarovky, ktoré sa používali v minulosti. Dlhá životnosť znamená, že je žiarovku potrebné meniť a kupovať menej často, takže odpadnú aj s tým spojené starosti a náklady. LED žiarovky nešetria len energiu, ale aj životné prostredie. Nejde pritom len o nižšiu spotrebu energie a dlhú životnosť, ale aj ich vysokú mieru recyklovateľnosti. LED žiarovky neobsahujú ortuť či iné ťažké kovy a jedovaté látky. Samozrejmosťou je aj minimálna produkcia tepla pri vysokej svietivosti.

Žiarovka pre reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED

LED žiarovka je určená pre reflektory Crystal, ktoré príjemne osvetlia váš bazén počas večerného kúpania alebo plávania. Osvetlenie je potrebné inštalovať tak, aby vás neoslňovalo. Ideálne je inštalovať reflektor do bočných stien bazéna v hĺbke 50 – 70 cm pod hladinou. Potrebné je osvetliť aj schody alebo rebríky do bazéna pre zvýšenie bezpečnosti pri vchádzaní a vychádzaní z bazéna. Keďže ide o žiarovku s RGB, teda farebná s nastaviteľnými farbami ponúka vám viaceré možnosti. Hodí sa na relax v bazéne a aj na párty pri bazéne bude mať lepšiu atmosféru.

LED žiarovka Crystal SMD RGB LED 35W/12V

Technické údaje:

  • Výkon: 35 W
  • Typ žiarovky: LED
  • Farba: RGB – farebná s nastaviteľnými farbami 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: