Keramický bazén PLATINUM 1000 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou

no-price
Neohodnotené
19 322,40 € 16 102 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Doprava
Podporná sada pod schody ?
Môžeme doručiť do:
13.6.2023 13.6.2023 13.6.2023 13.6.2023 13.6.2023 13.6.2023 Zvoľte variant

Keramický bazén PLATINUM 1000 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou je najdlhší typ bazéna, 5-stupňové schody, na výber z 3 farieb, rozmery bazéna 10000 x 3800 x 1530 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Keramický bazén PLATINUM 1000 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou

Bazén NIVOPOOLS PLATINUM má klasické línie, ktoré upútajú pozornosť každého. Toto je náš najdlhší typ bazéna, skutočná reprezentácia klasického štýlu. Jeho tvary a dizajn umožňujú ľahkú inštaláciu v akomkoľvek prostredí. Široký dizajn schodov umožňuje ich použitie ako lavičky. Keramický bazén PLATINUM 1000 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou má 5 stupňov schodov po celej šírke. Okraj bazéna je 13 cm široký a 4 cm vysoký. Dno bazéna je opatrené PUR penou.

Keramický bazén PLATINUM 1000 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou má vynikajúcu mechanickú odolnosť

Zloženie materiálov bazénov Ceramicwall zaručuje úplnú ochranu voči ozmóze, predĺženú životnosť v porovnaní s tradičnými bazénmi, veľmi jednoduchú inštaláciu a bezproblémovú prevádzku. Silnou stránkou bazénov Ceramicwall je štruktúra steny bazéna so špičkovou kvalitou keramickej vrstvy. Vlákna z polyamydu zaručujú nadpriemernú pružnosť stien bazéna. Špeciálna vrstva polyamidovej textílie s aramidovými vláknami, ktorá disponuje vysokou odolnosťou voči extrémnym teplotám a má vynikajúcu mechanickú odolnosť. Textílie zosilnené aramidovými vláknami majú široké uplatnenie všade tam, kde je žiadaná ich vlastnosť absorbcie mechanických nárazov. 

Zo sortimentu kompozitných bazénov sa tieto radia medzi bazény so špičkovou kvalitou. Každý keramický bazén PLATINUM 1000 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou  disponuje oceľovým výstužným konzolom, ktorý je nevyhnutný v priebehu prepravy výrobku, jeho manipulácii so žeriavom a pri inštalácii. Tento typ bazéna je vybavený aj tepelnou izoláciou PUR penou. Tepelná izolácia PUR penou s uzavretými pórmi chráni keramický bazén voči externým mechanickým vplyvom, zabezpečuje zvýšenú tuhosť, a poskytuje tepelnú izoláciu.

Keramický bazén PLATINUM 1000 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou

Stenová konštrukcia bazéna sa skladá z nasledovných celkov:

1.-3. vrstva: trojrozmerný viacfarebný povrch bazéna, ktorým je Gelcoat (prvá vrstva polyesterového gélu) nanášaný v ďalších vrstvách injekčnou technikou.

4. vrstva: Po nanesení Barriercoatu nasleduje tlmivá vrstva z vinylesterovej živice (vinylacetátovej živice) zakončenej sklenenými vláknami. Táto vrstva je primárnou zárukou pre celú štruktúru, zaručuje dlhotrvajúcu odolnosť proti osmóze a mimoriadne mechanické vlastnosti.

5. vrstva: polyesterový rám vystužený pravidelným skleneným vláknom.

6. vrstva: nárazuvzdorné, mimoriadne pružné vystuženie z aramidových vlákien

7. vrstva: polyesterový rám vystužený pravidelným skleneným vláknom.

Rozmery bazéna:


10000 x 3800 x 1530 mm

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Keramické bazény
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: