Keramický bazén JADE 670 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou

no-price
Značka: Nivovas
12 010,80 € 10 009 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Doprava
Podporná sada pod schody ?
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 Zvoľte variant

Keramický bazén JADE 670 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou je hranatý bazén s 5-stupňovými schodmi a posedením v ľavom rohu, na výber z 3 farieb, rozmery bazéna 6700 x 3500 x 1515 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Keramický bazén JADE 670 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou 

Bazén s najčistejším dizajnom spomedzi bazénov NIVOPOOLS. Ide o hranatý bazén, ktorý má 5-stupňové schody a lavičku v ľavom rohu kratšej strany. Sú výrazné, ale aj jednoduché. Perfektná voľba pre ľudí, ktorí hľadajú čistý dizajn. Bazény JADE sú vhodné na šport a tiež na relaxáciu. Okraj bazéna je 13 cm široký a 4 cm vysoký. Dno bazéna je opatrené PUR penou. Keramický bazén JADE 670 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou je dodávaný v troch základných farbách: biela, béžová a svetlomodrá.

Keramický bazén JADE 670 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou - vysoká odolnosť voči extrémnym teplotám

Zloženie materiálov bazénov Ceramicwall zaručuje úplnú ochranu voči ozmóze, predĺženú životnosť v porovnaní s tradičnými bazénmi, veľmi jednoduchú inštaláciu a bezproblémovú prevádzku. Silnou stránkou bazénov Ceramicwall je štruktúra steny bazéna so špičkovou kvalitou keramickej vrstvy. Keramický bazén JADE 670 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou má vlákna z polyamydu, ktoré zaručujú nadpriemernú pružnosť stien bazéna. Špeciálna vrstva polyamidovej textílie s aramidovými vláknami, ktorá disponuje vysokou odolnosťou voči extrémnym teplotám a má vynikajúcu mechanickú odolnosť. Textílie zosilnené aramidovými vláknami majú široké uplatnenie všade tam, kde je žiadaná ich vlastnosť absorbcie mechanických nárazov. 

Zo sortimentu kompozitných bazénov sa tieto radia medzi bazény so špičkovou kvalitou. Každý keramický bazén disponuje oceľovým výstužným konzolom, ktorý je nevyhnutný v priebehu prepravy výrobku, jeho manipulácii so žeriavom a pri inštalácii. Tento typ bazéna je vybavený aj tepelnou izoláciou PUR penou. Tepelná izolácia PUR penou s uzavretými pórmi chráni bazén voči externým mechanickým vplyvom, zabezpečuje zvýšenú tuhosť, a poskytuje tepelnú izoláciu.

Keramický bazén JADE 670 POLIAMID + Ceramicwall + izolácia PUR penou

Stenová konštrukcia bazéna sa skladá z nasledovných celkov:

  • 1.-3. vrstva: trojrozmerný viacfarebný povrch bazéna, ktorým je Gelcoat (prvá vrstva polyesterového gélu) nanášaný v ďalších vrstvách injekčnou technikou.
  • 4. vrstva: Po nanesení Barriercoatu nasleduje tlmivá vrstva z vinylesterovej živice (vinylacetátovej živice) zakončenej sklenenými vláknami. Táto vrstva je primárnou zárukou pre celú štruktúru, zaručuje dlhotrvajúcu odolnosť proti osmóze a mimoriadne mechanické vlastnosti.
  • 5. vrstva: polyesterový rám vystužený pravidelným skleneným vláknom.
  • 6. vrstva: nárazuvzdorné, mimoriadne pružné vystuženie z aramidových vlákien
  • 7. vrstva: polyesterový rám vystužený pravidelným skleneným vláknom.
Rozmery bazéna:
  • 6700 x 3500 x 1515 mm
 

Dodatočné parametre

Kategória: Keramické bazény
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nivovas Professional quality sa zaoberá výrobou a rozvojom zastrešenia bazénov so špičkovou kvalitou, ktorými uspokojí všetky požiadavky zákazníka. Zastrešenia bazénov sú vyrobené z hliníkového profilového systému vyvinutého priamo firmou Nivovas. Výrobný proces je uskutočnený v súlade v Európskej únii uznaných noriem a predpisov systému zabezpečovania kvality.