Keramický bazén CORAL 620 Ceramicwall

no-price
Značka: Nivovas
7 262,40 € 6 052 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Doprava
Podporná sada pod schody ?
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 Zvoľte variant

Keramický bazén CORAL 620 Ceramicwall je bazén so schodmi po oboch stranách v strede s posedením, na výber z 3 farieb, rozmery bazéna 6200 x 3000 x 1490 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Keramický bazén CORAL 620 Ceramicwall

Keramický bazén CORAL 620 Ceramicwall je bazén so schodmi po oboch stranách v strede s posedením. Bazén je dostupný v troch veľkostiach, takže je vhodný do menších záhrad, ale aj pre tých, ktorí vlastnia veľké priestory. Špeciálna konfigurácia schodísk a lavíc bazénov CORAL je výsledkom dlhého procesu návrhu. Výberom vhodnej veľkosti bazéna CORAL si svoj nákup užijete, či už potrebujete priestor na šport alebo len hľadáte odpočinok. Tento typ bazénu prinesie radosť celej rodine. Okraj bazénu je 15 cm široký a 4 cm vysoký. Dno bazéna je opatrené PUR penou. Keramický bazén je dodávaný v troch základných farbách: biela, béžová a svetlomodrá. 

Keramický bazén CORAL 620 Ceramicwall s dlhou životnosťou

Zloženie materiálov bazénov Ceramicwall zaručuje úplnú ochranu voči ozmóze, predĺženú životnosť v porovnaní s tradičnými bazénmi, veľmi jednoduchú inštaláciu a bezproblémovú prevádzku. Silnou stránkou bazénov Ceramicwall je štruktúra steny bazéna so špičkovou kvalitou keramickej vrstvy. Vlákna z polyamydu zaručujú, že keramický bazén CORAL 620 Ceramicwall má nadpriemernú pružnosť stien bazéna. Špeciálna vrstva polyamidovej textílie s aramidovými vláknami, ktorá disponuje vysokou odolnosťou voči extrémnym teplotám a má vynikajúcu mechanickú odolnosť. Textílie zosilnené aramidovými vláknami majú široké uplatnenie všade tam, kde je žiadaná ich vlastnosť absorbcie mechanických nárazov. 

Zo sortimentu kompozitných bazénov sa tieto radia medzi bazény so špičkovou kvalitou. Každý bazén disponuje oceľovým výstužným konzolom, ktorý je nevyhnutný v priebehu prepravy výrobku, jeho manipulácii so žeriavom a pri inštalácii.

Keramický bazén CORAL 620 Ceramicwall

Stenová konštrukcia bazéna sa skladá z nasledovných celkov:

  • 1.-3. vrstva: trojrozmerný viacfarebný povrch bazéna, ktorým je Gelcoat (prvá vrstva polyesterového gélu) nanášaný v ďalších vrstvách injekčnou technikou.
  • 4. vrstva: Po nanesení Barriercoatu nasleduje tlmivá vrstva z vinylesterovej živice (vinylacetátovej živice) zakončenej sklenenými vláknami. Táto vrstva je primárnou zárukou pre celú štruktúru, zaručuje dlhotrvajúcu odolnosť proti osmóze a mimoriadne mechanické vlastnosti.
  • 5. vrstva: polyesterový rám vystužený pravidelným skleneným vláknom.
  • 6. vrstva: nárazuvzdorné, mimoriadne pružné vystuženie z aramidových vlákien
  • 7. vrstva: polyesterový rám vystužený pravidelným skleneným vláknom.

Rozmery bazéna:

  • 6200 x 3000 x 1490 mm
 

Dodatočné parametre

Kategória: Keramické bazény
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nivovas Professional quality sa zaoberá výrobou a rozvojom zastrešenia bazénov so špičkovou kvalitou, ktorými uspokojí všetky požiadavky zákazníka. Zastrešenia bazénov sú vyrobené z hliníkového profilového systému vyvinutého priamo firmou Nivovas. Výrobný proces je uskutočnený v súlade v Európskej únii uznaných noriem a predpisov systému zabezpečovania kvality.