Dvojitý manometer s ventilom na odobratie vzoriek

ZADARMOZADARMO
dvojity manometer
520,80 € 434 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

Kontrolu tlaku vo filtrácii vám umožní dvojitý manometer s ventilom na odobratie vzoriek, môžete ním tiež získavať vzorky vody z bazéna

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojitý manometer s ventilom na odobratie vzoriek

Tlak v bazénovom filtri sa môže meniť. Na jeho kontrolu tlaku vám poslúži dvojitý manometer s ventilom na odobratie vzoriek. Zmena tlaku vo filtračnej nádobe vás včas upozorní na to, že je potrebné preprať filtračnú náplň. Pravidelné prepieranie filtračnej náplne, ktorou môže byť filtračné sklo alebo filtračný piesok, je potrebné preto, že sa v nej zachytávajú rôzne nečistoty. Keď je filtračná náplň znečistená, v nádobe dochádza k nárastu tlaku. Po jej preplachu bude manometer opäť ukazovať bežný tlak. Tento model je dodávaný aj s ventilom, ktorým môžete odoberať vzorky vody z bazéna.

Dvojitý manometer s ventilom na odobratie vzoriek

Dvojitý manometer s ventilom na odobratie vzoriek ku filtračnej nádobe

Piesková filtrácia po zapnutí prečisťuje vodu v bazéne. Voda tak zostáva priezračne čistá. Steny a linku bazéna vám pomôže očistiť bazénový vysávač. Na to, aby filtrácia bazéna dokázala spoľahlivo zachytávať všetky nečistoty, je potrebné starať sa o čistotu filtračnej náplne. Na potrebu jej preplachu vás upozorní zvýšený tlak v nádobe zmeraný manometrom. Nezabudnite, že pred prepnutím ventilu do polohy preplachu je nutné vypnúť bazénové čerpadlo.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné nádoby
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: