Doskový tepelný výmenník D-PWT 50 kW / 55°C spájkovaný

ZADARMOZADARMO
doskovy tepelny vymennik bazen centrum
538,80 € 449 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Doskový tepelný výmenník D-PWT 50 kW / 55°C spájkovaný je jedným z najúčinnejších spôsobov prenosu tepla, sú navrhované tak, aby podávali neprekonateľný výkon s najnižšími nákladmi na životný cyklus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Doskový tepelný výmenník D-PWT 50 kW / 55°C spájkovaný

Spájkované doskové tepelné výmenníky patria k najviac účinným spôsobom prenosu tepla. Sú vyrábané tak, aby boli schopné poskytnúť neprekonateľný výkon s nízkymi nákladmi na životný cyklus. Spájkovaná technológia pre váš vykurovací alebo chladiaci projekt vám prinesie mnoho výhod. Môžeme spomenúť, napríklad, úsporu miesta, energie a nákladov na údržbu. Doskový tepelný výmenník D-PWT 50 kW / 55°C spájkovaný umožňuje priamy ohrev vody bazéna. Doskové výmenníky dosahujú vysokú účinnosť pri výmene tepla, preto sú vyhľadávaným riešením najmä pre nízkoteplotné vykurovacie systémy. Môžete ich preto používať spolu so solárnym alebo geotermálnym systémom, tepelným čerpadlom alebo iným alternatívnym vykurovacím systémom. Ich konštrukcia umožňuje inštaláciu k malým aj veľkým bazénom.

Doskový tepelný výmenník D-PWT 50 kW / 55°C spájkovaný

 

Doskový tepelný výmenník D-PWT 50 kW / 55°C spájkovaný s vysokou účinnosťou

Doskový tepelný výmenník - AISI316 G-PWT-VA 120 - 55 °C je ideálnou voľbou pre každého, kto vyžaduje vysokú účinnosť pri ohreve vody. Výsledná teplota vody, ktorá sa vracia naspäť po ohriatí do bazéna, viac približuje teplote vody, ktorou bola ohrievaná. Veľmi dobré výsledky prináša aj s tepelným čerpadlom alebo solárnym ohrevom. Vybrať si ho môžete aj na miesta, kde má zdroj nižšiu teplotu. Je to preto, že prietok vody v doskových výmenníkoch je nižší a v porovnaní s rúrkovými majú tiež menší priemer hrdla. Voda v nich je ale ohrievaná na vyššiu teplotu. Výsledok pri ohreve bazéna je v podstate rovnaký, ako by ste dosiahli, ak by ste mali vyšší prietok vody, ktorá by však bola ohrievaná na nižšiu teplotu.

Kedy je vhodná inštalácia tepelného výmenníka                                     

Tepelné výmenníky sú odporúčané najmä pre interiérové bazény, pri exteriérových sú menej vhodné. Na optimálne fungovanie je totiž potrebné zabezpečiť, aby bol zdroj tepla, napríklad plynový kotol, umiestnený čo najbližšie k výmenníku. V takom prípade sa doň bude dostávať čo najteplejšia voda a nebude dochádzať k zbytočným stratám tepla.

Technické údaje:

  • Max. obsah chloridov: 400 mg/l
  • Max. obsah voľného chlóru: 1,3 mg/l
  • Prietok (priemer): 2,1 m3/h
  • Zmena tlaku (prim): 0,22 bar
  • Prietok (sekunder): 2,2 m3/h
  • Zmena tlaku (sekunder): 0,25 bar

 

Výkon: 

  • 55/38°C: 50 kW
  • 45/32°C: 36 kW
  • 35/26°C: 22 kW

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tepelné výmenníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 7.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: