Bazénový lem - prírodná žula Silver 100 x 33 x 3 cm

42,84 € 35,70 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Obdĺžnikový bazénový lem - prírodná žula Silver 100 x 33 x 3 cm na rôzne typy bazénov. Rozmer je 100 x 33 x 3 cm, materiál je prírodná žula v prevedení Silver.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bazénový lem - prírodná žula Silver 100 x 33 x 3 cm

Bazénový lem - prírodná žula Silver 100 x 33 x 3 cm naplní vaše požiadavky na funkčnú aj estetickú úlohu okolia bazéne. Jeho kvalitný povrch výborne odoláva všetkým okolitým vplyvom, je príjemný na dotyk, a bezpečný aj pri pohybe mokrými nohami. Rozmery platne sú 100 x 33 x 3 cm, farebné prevedenie Silver.

Protišmykový bazénový lem - prírodná žula Silver 100 x 33 x 3 cm

Stavba bazéna je proces, počas ktorého je potrebné myslieť na množstvo detailov. Jedným z najdôležitejších kritérií, ktoré by mal bazén spĺňať, je bezpečnosť nielen počas plávania, ale aj po vyjdení z vody. Bazénové lemy by preto mali byť protišmykové.  Budete sa tak môcť spoľahnúť, že sa v okolí bazéna budú môcť bez rizika úrazu pohybovať aj rodiny s malými deťmi, ktoré budú pri bazéne šantiť. Žula má tiež príjemný povrch, po ktorom sa dá chodiť na boso.

Bazénový lem - prírodná žula Silver 100 x 33 x 3 cm

Bazénový lem zo žuly vynikajúco odoláva počasiu

Žula je prírodný kameň, ktorý výborne odoláva výkyvom teplôt. Bazénový lem preto bez zmeny vzhľadu či vlastností odolá horúčavám aj mrazom. Nemusíte sa obávať ani zmeny vzhľadu pod vplyvom UV žiarenia alebo bazénovej chémie. Aj preto je žula obľúbenou voľbou nielen k bazénom a nachádza uplatnenie v exteriéri aj v interiéri. Prírodné farebné prevedenie vhodne skombinujete s ostatnými materiálmi okolia bazéna, záhrady alebo domu. Vyberať pritom môžete z viacerých odtieňov s akcentmi sivej, antracitovej alebo pieskovej farby.

Stačia bežné pomôcky na upratovanie

Žulový bazénový lem má dlhú životnosť, neabsorbuje ani látky z okolia, čo uľahčuje jeho čistenie. Pri starostlivosti o bazénový lem si vystačíte so základnými pomôckami na upratovanie, prípravkom na čistenie prírodného kameňa alebo mydlom. Na záver sezóny sa na odstránenie aj odolných nečistôt odporúča použitie vysokotlakového čističa a impregnácia.

Vhodne zapasuje ku každému bazénu

Bazénové lemy z prírodného kameňa pre bazény pravidelných tvarov si môžete vybrať v rôznych veľkostiach. Máme pre vás pripravené dlhé obdĺžnikové platne aj rohové lemy, ktoré vám umožnia vytvoriť požadovaný tvar. Rohové prvky sú z vnútornej strany zaoblené, čím vzhľadovo uzatvoria okraj bazéna.

Technické údaje:

Rozmer: 100 x 33 x 3 cm

Materiál: prírodná žula

Farba: Silver 

Obsah balenia:

  • 1 ks bazénového lemu z prírodnej žuly vo farbe Silver s rozmerom 100 x 33 x 3 cm
 

Dodatočné parametre

Kategória: Bazénové lemy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 26.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: