Bazénové prekrytie Comet T KIT 650

8 552,40 € 7 127 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

je nízke prekrytie zaobleného tvaru, s presklením z 3 mm číreho polykarbonátu

Detailné informácie

Podrobný popis

 

COMET T KIT

Bazénové prekrytie COMET T KIT je nízke prekrytie zaobleného tvaru s presklením z 3 mm číreho poly­karbonátu. Je vyrobené z hliníkových profilov s eloxo­vaním, výška koľajnice je 14 mm. Na najväčšom seg­mente sú bočné posuvné dvere. Prekrytie COMET T KIT je optimalizované na jednoduchú manipuláciu a ľahkú prepravu. Je ľahko a za krátky čas zmontovateľné, je to zvládnuteľné aj svojpomocne.

 

Vlastnosti:

  • Špeciálne zasklenie: Prekrytie má špeciálne zasklenie. Je  vyrobené výlučne z polykarbonátového materiálu, ktorý je vysoko odolný voči chemickým účinkom a tiež dobre toleruje kolísanie teploty. Má nárazuvzdorné, nerozbitné UV sklo, ktoré zaručuje dlhú životnosť prekrytia. 

 

  • Zvýšená bezpečnosť: Funkcia automatického zamykania umožňuje praktické použitie a blokovací mechanizmus umožňuje vysokú úroveň bezpečnosti. Zohľadňovala sa aj estetika, takže blokovací mechanizmus je skrytý v rámovom profile.

 

  • Poistenie kolies a búrok: Ľahké kĺzanie krytu bazéna zabezpečujú kolieska s dvojitými chrómovanými oceľovými ložiskami, ktoré sú po dlhú životnosť obojstranne chránené proti prachu. Stabilitu segmentov v prípade nepriaznivého počasia zabezpečujú búrkové svorky zabudované do profilu a jazdiace po koľajniciach.

 

Opcia: predĺženie koľajníc 

 

Technické údaje:

Počet segmentov: 3

Dvere: posuvné P/Ľ

Spodná guma: 110/110

Dĺžka vonkajšia: 6580

Dĺžka vnútorná: 6500

Dĺžka segmentu: 2194

Koľaj. vonk. šírka: 4200

Koľaj vnút. šírka: 3774

Výška koľajnice: 14 mm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hotové prekrytia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 310 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polishop, spoločnosť so sídlom v Maďarsku vyrába svoju sériu bazénových prekrytí. Polishop je popredná stredoeurópska značka, ktorá stanovila nové technologické zákaznícky orientované štandardy v oblasti prekrytí bazénov a je známa svojou inováciou, dizajnom a spoľahlivosťou. Okrem bežných prekrytí bazénov ponúka aj prekrytia lodžií alebo terás.