Badu jet wave montážna sada 400 V

Novinka
Neohodnotené
Značka: Speck pumpen
ZADARMOZADARMO
BADUJET Wave – kópia (2)
3 150 € 2 625 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
8.6.2023

Badu jet wave montážna sada 400 V je výkonná protiplávacia jednotka. Má všetky komponenty potrebné pre váš vysnívaný bazén: podvodnú masáž, vlny a nekonečné plávanie bez otáčania. Prívod vzduchu pre bublinkový kúpeľ je ľahko prispôsobiteľný. Vstavané LED svetlá sú dostupné vo viacfarebnom alebo bielom prevedení, ktoré viditeľne mení večerné hodiny pri bazéne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Badu jet wave montážna sada 400 V

 

Výkonná protiplávacia jednotka Badu jet wave montážna sada 400 V obsahuje potrebné komponenty na podvodnú masáž, vlny a nekonečné plávanie bez otáčania. Váš bazén si tak budete užívať ešte viac. Intenzita prívodu vzduchu pre bublinkový kúpeľ sa dá jednoducho nastaviť podľa vašich požiadaviek. O atmosféru počas kúpania sa postarajú vstavané LED svetlá. Dostupné sú vo viacfarebnom alebo bielom prevedení, ktoré dodajú vašim večerným hodinám pri bazéne celkom nový nádych.

Badu jet wave montážna sada 400 V

Oblasť použitia Badu jet wave montážna sada 400 V

Badu jet wave montážna sada 400 V sa dá inštalovať do stien všetkých modelov bazénov. Jednotlivé funkcie využijete na kondičný tréning, vlnový alebo vzduchový perličkový kúpeľ. Pripraví pre vás tiež podvodné masáže (konzultujte vhodnosť s lekárom), nekonečné plávanie bez toho, aby ste sa museli otáčať na konci bazéna a budete si môcť zaplávať aj v malom bazéne. Okrem protiprúdu sú vyhľadávanou atrakciou do domácich bazénov aj chrliče vody.

Dizajn

Výkonné prúdové čerpadlo sa pripája cez sacie a tlakové vedenie. Jeho úlohou je nasávať vodu a následne ju prečerpávať späť do bazéna v silnom prúde. Intenzitu prúdu je možné regulovať pomocou trysky, cez kryt prúdu, ktorý je zapustený do steny bazéna. Rýchlosť je udržiavaná na nízkej úrovni vďaka veľkému počtu otvorov okolo puzdra trysky. Dizajnovým prvkom, ktorý upúta pozornosť je kľukatý a homogénny vzhľad krytu. Vyhotovený je z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Upokojujúcu atmosféru pohody pomáha vytvoriť zabudované LED svietidlo. Ovládať je ho možno aj počas kúpania priamo bazéna, rovnako ako aj pneumatický spínač a reguláciu bublinkového kúpeľa.

Povolené limity pre diely z nehrdzavejúcej ocele:

 • Obsah chloridových iónov max. 400 mg/l, hodnota pH 6,8 až 8,2.

 Badu jet wave montážna sada 400 V

Technické parametre:

 • Výkon motora v kW: (P2) 2,60
 • Extra Geübter Schwimmer, Geübter Schwimmer
 • Vybavenie bazénov Protiplávacie jednotky
 • Hlavný kryt:  ABS, ABS
 • Teleso dýzy:  ABS, ABS
 • Vnútorné ABS / nehrdzavejúca oceľ, ABS / nehrdzavejúca oceľ
 • Sacie/tlakové vedenie PVC
 • Kryt:  ABS
 • Trieda:  ALLROUND
 • Prietok čerpadla v m³/h:  58

Obsah balenia:

 • 1x Badu jet wave montážna sada 230 V

Dodatočné parametre

Kategória: Protiprúdy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Speck pumpen je nemecká spoločnosť zaoberajúca sa najmä výrobou bazénových čerpadiel. Spoločnosť vznikla v roku 1909. Od roku 2008 pod ňu spadá značka BADU, ktorá  ponúka bazénové technológie a riešenia, ktoré inšpirujú výkonom, kvalitou a dizajnom. Od vstupných súkromných bazénov v záhrade až po veľké verejné zariadenia je BADU jedinou správnou voľbou.