Aqua Jet protiprúd Mini 3HP/230V

Novinka Tip
ZADARMOZADARMO 1 046,40 € –1 %
aqua jet protiprud mini bazen centrum
1 046,40 € –1 % 1 026 € 855 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Aqua Jet protiprúd Mini 3HP/230V je ideálnou verziou protiprúdu pre malé bazény. Protiprúd s kruhovým predným panelom má mimoriadne kompaktné rozmery. Vďaka univerzálnym zabudovateľným prvkom ponúka možnosť používania v prípade akéhokoľvek druhu bazéna

Detailné informácie

Podrobný popis

Aqua Jet protiprúd Mini 3HP/230V

Aqua Jet protiprúd Mini 3HP/230V je ideálnou verziou protiprúdu pre malé bazény. Protiprúd s kruhovým predným panelom má mimoriadne kompaktné rozmery. Vďaka univerzálnym zabudovateľným prvkom ponúka možnosť používania v prípade akéhokoľvek druhu bazéna. Je teda ideálny aj pre domáce bazény, ktoré mávajú menšie rozmery. Protiprúd oceníte predovšetkým pri bazénoch, ktorých dĺžka je menšia ako 10 m a za bežných okolností by ste si v nich príliš nezaplávali. Minimálna dĺžka bazéna by mala byť 3,5 m a hĺbka aspoň 1,2 m. Samozrejme, protiprúd môžete kedykoľvek vypnúť a zapnete si ho len vtedy, keď budete chcieť. Možné je aj nastavenie intenzity prúdu.

Protiprúd Aqua Jet protiprúd Mini 3HP/230V pre plávanie aj v malom bazéne

Domáce bazény sa najčastejšie využívajú na relax a schladenie sa počas letných horúčav. Chceli by ste využívať bazén aktívnejšie a nemáte dostatok miesta na 25 metrový plavecký bazén, v ktorom by ste si naozaj zaplávali? Riešením tohto problému je protiprúd Aqua Jet protiprúd Mini 3HP/230V, s ktorým bude možné zaplávať si aj v malom bazéne. Zabudovaný protiprúd ocenia nielen športovci, ale stane sa aj príjemným oživením šantenia a relaxu pre celú rodinu. Okrem protiprúdu sú dobrou atrakciou do domácich bazénov aj chrliče vody.

Princíp fungovania protiprúdu

Protiprúdy fungujú na princípe výkonného čerpadla, ktoré je schopné nasať veľký objem vody, a vháňať ho cez trysku vysokou rýchlosťou do bazénu. Tým sa aj v menších bazénoch vytvára prúd, ktorý je podobný, napríklad, prúdu rieky. Plávaním proti tomuto prúdu si teda aj zašportujete.  Pri výkone 50 m3/h sa tryskou preženie až 50 000 litrov za hodinu. Upozorňujeme, že vstavané protiprúdy je potrebné riešiť už pri výstavbe bazéna.

Technické parametre:

  • Napätie: 230V
  • Prietok čerpadla: 50 m3/h
  • Príkon: 2,2 kW / 3 HP 

Obsah balenia:

  • 1 ks čerpadlo
  • 1 ks montážny prvok
  • 1 ks riadiaca skrinka
  • 2ks guľových ventilov 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Protiprúdy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: