Elektrický ohrev Mini D-EWT 2 kW

Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
elektricky ohrev evo bazen centrum
247,20 € 206 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.12.2023

Elektrický ohrev Mini D-EWT 2 kW je vysoko kvalitné vykurovacie teleso na ohrev domácich bazénov, víriviek a podobne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický ohrev Mini D-EWT 2 kW

Elektrický ohrev Mini D-EWT 2 kW je vykurovacie teleso na ohrev domácich bazénov, víriviek alebo iných bazénov s menším objemom vody. Pracuje na princípe pretekania vody cez výhrevné teleso. Teplota sa dá nastaviť pomocou termostatu na hodnoty v rozpätí 0 - 40 °C. Zariadenie je bezpečné, regulačným termostatom sa nastavuje teplota ohrevu, vybavené je tiež bezpečnostným termostatom 55 °C a regulátorom prietoku.

Elektrický ohrev Mini D-EWT 2 kW je odolný voči korózii

Vykurovacie teleso je z materiálu Incoloy 825, ktorý odoláva korózii. Jedná sa o zliatinu železa, niklu a chrómu s prídavkami molybdénu, medi a titánu. Úlohou molybdénu je zvyšovať odolnosť voči korózii. Elektrický ohrev má puzdro z nehrdzavejúcej ocele AISI 316. Ohrev Mini D-EWT je vhodný na stálu aj mobilnú inštaláciu.

Elektrický ohrev Mini D-EWT 2 kW

Elektrický ohrev Mini D-EWT 2 kW vhodný aj ako doplnkový ohrev

Celoročné využívanie bazénu si vyžaduje zvoliť vhodný ohrev vody, ktorý vám umožní dosiahnuť príjemnú teplotu na kúpanie. Ohrev bazéna vám umožnia rôzne typy ohrevu, vrátane elektrického. Elektrický ohrev Mini D-EWT 2 kW je odporúčaný najmä do menších bazénov a víriviek. Keďže má v porovnaní, napríklad s tepelnými čerpadlami, vyššiu spotrebu energie, neodporúča sa ako hlavný ohrev do väčších bazénov, kde je potrebné ohrievať veľký objem vody. Môžete ho však využívať ako doplnkový ohrev, k tepelným čerpadlám alebo solárnym ohrevom.

Pokiaľ je teplota vzduchu pod nulou alebo tesne nad ňou, samotné tepelné čerpadlo nemusí byť na zohriatie vody na požadovanú teplotu postačujúce. Ideálna teplota vody v bazéne by mala byť 26 – 28 °C. Pri takejto teplote sa v bazéne príjemne ochladíte a zrelaxujete. Ak bazén využívate na plávanie, môžete ho ohriať aj na o niečo nižšiu teplotu, vo vírivkách je potrebné dosiahnuť vyššiu teplotu.

Vlastnosti:

  • Puzdro z nehrdzavejúcej ocele AISI316
  • Vykurovacie telesá sú vyrobené z materiálu Incoloy 825
  • Dvojitá ochrana - ochrana proti prehriatiu a externý snímač prietoku
  • Termostat 0-40°C; bezpečnostný termostat 55°C
  • Vybavené lepiacou spojkou D50 mm
  • Výkon ohrevu: 2kW

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrický ohrev
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: